Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition
PS4

999
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Mafiánské, Open-world, Japonské
 • ESSENCE OF ART EDICE OBSAHUJE
  - hru Yakuza 6: The Song of Life
  - artbook ke hře
  - sběratelský přebal

  Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition

  Vydejte se na poslední cestu v roli Kazumy! Kazuma dojde v Yakuza 6: The Song of Life zjištění, kolik lidí je ochotno se obětovat pro rodinu - bez ohledu na to, zda jsou ke svým blízkým vázáni krví nebo svazkem.  KRVAVÝ SVAZEK
  Kazuma dojde v Yakuza 6: The Song of Life zjištění, kolik lidí je ochotno se obětovat pro rodinu - bez ohledu na to, zda jsou ke svým blízkým vázáni krví nebo svazkem.

  ZÁVĚREČNÝ DÍL
  Počínaje jedinečně vyobrazeným a okouzlujícím městem Onomichi a krásným ospalým přístavním městem v oblasti Hiroshima a vykřičenou čtvrtí v Tokiu konče, Yakuza 6 představuje závěrečný díl série, která se proslavila zběsilým zločinným příběhem, hyper explozivními souboji a nejrůznějšími zlozvyky a rozptýleními, které jen může dějiště hry nabídnout.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • UchihaNaoto

   Recrees:Zdravím chlapíku hele já tu na sebe zanechám kontakt na email UchihaNaoto@email.cz,abychom se v případě,že edice nebude obsahovat to co chci,aby obsahovala mohly prohodit ty edice.Tak mi pak napiš do emailu svoje uživatelské jméno,protože já neznám tvůj nick na přihlášení a slibuji,že se nebudu jakkoliv nabourávat do tvého účtu ani nemám jak když neznám heslo.Kvůli tomu,abych pak týmu Xzone mohl napsat přehodtě prosím mojí edici tomuto uživateli s tímto nickem.Díky za pochopení Recreesi.Snad v tom nevidíš problém,protože já ne.Zatím.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, zde je to čistě na vaší domluvě. Zkuste se vzájemně kontaktovat a pokud poté budete chtít prohodit edice, tak nám stačí napsat na xzone@xzone.cz :)

   Přesný obsah After Hours edice se asi nedozvíme, dokud ji někdo nerozbalí :)

  • Recrees

   UchihaNaoto: Za předpokladu že by to bylo možné byl bych upřímně velmi rád, Yakuza je pro mě relativně blízká záležitost a dal bych mnoho za to aby se na mě daná edice dostala. Ale upřímně myslím si že to nepůjde, už jen kvůli tomu že účty zde nejsou vázány na diskuze. Přesto si vašeho gesta vážím. :)

  • UchihaNaoto

   Recrees: Zdravím kamaráde předpokládám, že ten šťastlivec, který má předobjednano After Hours Premium edition jsem já.Hele já jenom čekám jestli v té edici bude ta edice s přebalem nebo tam dají obyčejnou krabičku a o tu zájem nemám.Tak jestli chceš můžu ti ji eventuálně přenechat.To bych si koupil tu edici s přebalem.Pokud to nebude dle mého přání můžete danému uživateli edici přenechat? Děkuji za odpověď týme Xzone.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Recrees: Přesně jak říkáte. Edici jsme přejmenovali, původně to byla Launch edice.

   After Hours Premium edici jsme měli v nabídce, ale už se stihla vyprodat v předprodeji. Další kusy bohužel mít nebudeme.

  • Recrees

   Dobrý den,

   Rád bych se zeptal jestli limitovaná edice která je zde vystavená je totožná s edicí ''Essence of Art'' která předpokládám nahrazuje Launch edici hry. https://i.imgur.com/EOLRI8B.jpg
   Také bych se rád zeptal jestli bude dostupná edice ''After Hours Premium'' která obsahuje sklenice a hrací kostky atd.

   Děkuji za odpověď.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Yakuza 6: The Song of Life je dalším dílem známé herní série, která nijak nevybočuje ze zajetých kolejí. Několik změn je jen ku prospěchu zábavy, ale prim stále hraje zajímavý příběh s podařenými zvraty a obrovské množství možností, jak strávit ve světě hry celý skutečný den, a přitom se vůbec neopakovat.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition!