You Are Empty
PC

(4x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
  • Hra You Are Empty hráčům nabízí možnost nahlédnout do historie pozdních padesátých let dvacátého století Sovětského svazu. Přední sovětští vědci experimentují s úpravou lidské fyziologie a myšlení v zájmu vytvoření super člověka schopného dále budovat komunismus doma a šířit jeho ideje po celém světě. Vše se ale neodehrává dle plánu. Výsledkem je, že celé město, kde se experiment odehrává, je ponořeno do běsnění. Převážná většina civilního obyvatelstva zemře, a ten kdo přežije se změní v odporné mutanty - jediné obyvatele opuštěných ulic. Hra You Are Empty hráče vtrhne do temného prostředí sovětské totality. Bojem proti mutantům, kteří nabyli super síly poté, co byl uskutečněn pokus, se hlavní hrdina zkouší pochopit, co se kolem děje a získat čas. Hra je v češtině.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Silně podprůměrná vykrádačka mnohem lepších her, navíc silně odfláknutá. Ani zábava na tom není vůbec dobře a to i za tuto cenu.

Pocit prázdnoty je nevýrazná a hlavně nudná střílečka ,která člověka nemůže dlouho bavit....doporučoval bych koupit něco lepšího

Čekal jsem, že se autoři z Ruska ke hře koneckonců ze své minulosti postaví zodpovědněji, dílčí věci ve hře působí dobře ale jako celek působí jako pubertální nedotažená kravina.

Dobra hra z dobrym pribehem a dobou a na toz ze to udelali rusove velkej pokrok.