Zaklínač: Rozšířená verze - Režisérská edice (PC) DIGITAL
DIGITAL

199
Nákupem získáte 2 kredity
Aktivace: GOG.comGOG.comLokalizace: Český dabing
Štítky: FPS, Fantasy
 • Verze pro GOG.

   

  ŽÁDNÉ DOBRO ANI ZLO - POUZE VOLBA A NÁSLEDEK

  Staňte se zaklínačem jménem Geralt, který je známý jako legendární zabiják monster. Vyzkoušejte si, jaké to je být v jeho kůži. Překonávejte překážky, odhalujte intriky, čiňte svá vlastní rozhodnutí a neste jejich následky. Ještě nikdy jste neměli tolik možností ovlivňovat průběh hry. Zkraťte si čekání do vydání třetího dílu a užijte si samotný začátek legendárního příběhu. Čeká na Vás bohatý a rozvětvený příběh, který zaručuje více než 90 hodin skvělé zábavy. Zcela nelineární děj může vyústit ve tři různá zakončení. Těšit se můžete na brilantní dialogy a postavy, které znáte z knih nejslavnějšího polského fantasy autora – Andrzeje Sapkowského.

  O hře ZAKLÍNAČ: ROZŠÍŘENÁ EDICE

   

  Zaklínač, RPG Hra Roku dle kritiků jako je PC Gamer, GameSpy a IGN, přichází zpět na Vaše pulty a tentokrát v novém kabátku - spolu se super dodatečným obsahem - jako Prémiová edice! Zaklínač: Rozšířená edice přináší zpět mnohokrát oceňovanou hratelnost, jejíž zpracování zajistilo původní hře více než 90 ocenění, a dovádí ji k dokonalosti prostřednictvím bezpočtu nových technických a jiných zdokonalení.

  Mimořádné dialogy a herní scény - Vývojáři přepracovali více než 5000 řádků dialogů v anglickém jazyce a vylepšení se dočkala taktéž německá verze dialogů. Rozšířená edice přináší též více než 200 zcela nových animací gest pro věrnější chování postav v dialogu s cílem vytvořit co možná nejvíce konzistentní zážitek. Vylepšený inventář - Díky novému systému je nyní používání a organizace předmětů z Vašeho inventáře značně méně komplikované, a to díky implementaci odděleného inventáře pro alchymické ingredience a taktéž díky nové funkci třídění a uchování surovin "sort-and-stack". Technická vylepšení - Provedená vylepšení technické stránky hry jsou příliš početná na to, abychom je zde mohli všechna vyjmenovat, tedy jen ty nejzajímavější: výrazné zkrácení načítacích časů ve hře, podstatně lepší stabilita hry, vylepšení reakcí během soubojů, rychlejší načítání inventáře, možnost zapnout/vypnout funkci autosave a mnoho dalšího. Vylepšený systém diferenciace herních postav - Vzhledem ke snaze udělat hru více rozmanitější, byl v rozšířené edici přidán systém diferenciace herních postav a monster, čímž je zajištěna kompletní náhodnost podoby již zavedených herních modelů. Jako bonus získáte: Interaktivní komiksovou knihu, D'jinni Adventure Editor, Dvě nová oficiální dobrodružství, která Vám nabídnou více jak 5 hodin zábavy, Pět nových dobrodružství vytvořených fanoušky hry Zaklínač, Oficiální soundtrack a hudbu inspirovanou albem Zaklínač, Oficiální herní příručku, Dvě mapy světa Zaklínače.

  Klíčové prvky:

  Geralt z Rivie: jediný svého druhu
  Velmi charismatická - a v herním světě zcela unikátní - postava Zaklínače jménem Geralt. Je jakýmsi mutantem rytíře a profesionálního zabijáka monster. Vyberte si z více jak 250 speciálních schopností členěných do kategorií bojových dovedností a magických schopností a vytvořte si tak postavu přesně podle aktuálních taktických potřeb a stylu Vašeho hraní. Originální fantasy svět jako vystřižený z knihy
  Hra Zaklínač je inspirována příběhem, který znáte z knih nejslavnějšího polského fantasy autora – Andrzeje Sapkowského. Ve hře nechybí témata pro dospělé - připravte se na rasismus, politické intriky či genocidu. Taktéž nečekejte, že se dočkáte typicky šťastného konce, jako je tomu u většiny fantasy her... Je to krutý svět, ve kterém nic není ani bílé ani černé, správné nebo špatné - hráč je často nucen vybrat si menší zlo. Nelineární a podmanivý herní příběh
  Vaše morální či ambiciózní rozhodnutí, plné obratů a zvratů, mají reálný dopad na vývoj herního příběhu. Všechny úkoly mohou být dokončeny několika různými způsoby. Příběh může taktéž vyústit ve 3 různé konce - vše záleží na akcích a volbách hráče provedených během hry. Úchvatná taktická akce
  Ponořte se do doposud nejvíce komplexního a intuitivního souboje díky exkluzivnímu real-time bojovému systému založeného na středověkých technikách zápasů s mečem. Čeká na Vás neotřelý bojový systém: 6 různých stylů a více než 120 různých útoků. Díky unikátní technologie zachycování pohybu, která byla vyvinuta bojovými experty v proslulém frankfurtském studiu Metric Minds, se můžete těšit na více jak 600 autentických herních animací soubojů. Šest bojových stylů, stovky lektvarů, komplexní alchymický systém, modifikovatelné zbraně a mocná magie - to vše dodává taktickou hloubku a sílu tomuto real-time dobrodružství.

  The Witcher © 2008 CD Projekt Sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. The Witcher a The Witcher logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti CD Project sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. BioWare, BioWare Aurora Engine a BioWare logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti BioWare Corp. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, NVIDIA logo, GeForce a 'The Way It's Meant to be Played' logo jsou registrovanými ochrannými známkami a/nebo ochrannými známkami společnosti NVIDIA ve Spojených státech amerických a jiných zemích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na zpracování Andrzeje Sapkowski. Vyrobeno společností Atari, Inc., New York, NY. Atari a logo společnosti Atari jsou registrovanými ochrannými známkami ve vlastnictví společnosti Atari Interactive, Inc. Ikony hodnotícího systému ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami herní asociace Entertainment Software Association. Logo softwarové platformy (™ a ©) IEMA 2006. Windows a tlačítko nabídky Start Windows Vista jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny Microsoft, označení "Hry pro Windows" a tlačítko nabídky Start jsou použity v rámci licence se společností Microsoft. Veškeré ostatní ochranné známky použité ve hře jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Zaklínač: Rozšířená verze - Režisérská edice (PC) DIGITAL!