1944: Bitva v Ardenách
PC

(2x)
149
Nákupem získáte 4 Kredity
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Na začátku byly Desert Rats vs. Afrika Korps, pak přišel D-Day a nyní je tu 1944: Battle of the Bulge. V pořadí již třetí díl série WWII Battle Collection. Historicky přesná realtimová 3D strategie odehrávající se na autentických bojištích II. světové války, tentokrát v belgických Ardenách. Oživte minulost, prožijte ty nejtěžší bitvy v těch nejdrsnějších podmínkách nejkrutějšího světového konfliktu! 20 misí ve 3 kampaních v rámci hry jednoho hráče, 10 map pro hru po síti hratelnou ve 3 různých herních režimech, 15 nových jednotek oproti předchozím dílům, bojovat můžete za Spojence i za Osu. Tato hra představuje válečné období z různých perspektiv. Začíná prvním nasazením Jagdpantherů u Chaumont - v době, kdy si Spojenci uvědomili, že dosáhnout vítězství nebude ani zdaleka tak jednoduché. 1944:Battle of the Bulge dává hráči příležitost bojovat proti Brandenburgskému regimentu poté, co přistane za nepřátelskými liniemi. Odsud se hra přesouvá k řece Meuse a k Bastogne, kde Američané podniknou protiútok s využitím své masivní letecké převahy. Hra pokračuje Operací Northwind, poslední německou ofenzívou. Vrcholu až epických rozměrů dosáhne 1944: Bitva v Ardenách při útoku Spojenců u Rýna, a končí bitvou u Remagenu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • ferryno

   mam 3G ram 1G VGA a 3 Ghz a ide mi celkom super ani nesekne

  • aa

   night.deamon máš křáp kup si lepší

  • masir

   Jem sklaman.Chtél jsem si zaválčit,špatně jsem si vybral.

  • Pepe

   Jakou musim mit konfiguraci pro tuhle hru??

  • general

   Dobré pokračování D - Day, jen mi ve hře chybí možnost zahrát si mise s vlastní postavenou armádou. Škoda, ale jde jen o kosmetickou mušku na dobré zábavě s napětím.

  • kudla

   pls. pošlemi někdo cd-key na battle of the bulge

  • night.deamon

   Ahoj ....... nemam moc vykone PC 1Ghz , 256RAM a 128MB VGA ...... a strasne se mi to seka ... help me

  • Erik

   dobrý, ale myslel jsem, že bude možnost výběru za koho chci hrát,téměř stejné jako D-DAY, lepší propracování modelů

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Rozhodně lepší než film ''Přežili jsme Ardeny''. V jádru dobrá strategie, to je ale jen tím, že herně kopíruje své velké bratry. Pokud vám tedy nevadí že za své peníze dostanete zrecyklovaný koncept v ardenských kulisách jděte do toho.

Slušná strategie z období bitev v Ardenách.