4x4: Hummer
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Auta
 • 4x4 Hummer je offroadová simulace, ve které si hráči mohou vyzkoušet jízdu řadou terénních automobilů General Motors napříč náročnými a vzrušujícími lokalitami, mezi nimiž nechybí Grand Canyon, Krym, Egypt a Island. V nabídce je řada skvělých offroadů ze stáje General Motors, které si offroadoví jezdci mohou upravit pro testování. Hráči si vyzkouší, jak se řídí Hummer H2 SUT, Hummer H2 SUV, Hummer H3 SUV a Hummer H1 Alpha nebo Saab 9-7x SUV, Cadillac Escalade, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Trailblazer GMC Envoy a GMC Yukon.Při testování svých řidičských dovedností v několika nejnáročnějších terénech světa hráči plně ovládají všechny prvky vozidel typu 4x4, například převodovku 4x4, navigaci GPS, centrální uzávěrku diferenciálu, tažná zařízení, regulaci výšky podvozku a tlak v pneumatikách. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • danda

   Jo jde nastavit

  • Lulko

   neviete ide to aj na volant mam logitech??

  • Ivoš

   Dobrý den potřebuji poradit.Koupil jsem si tuto hru a při spuštění mi hlásí monitor ,,not optimum mode : 1280*1024 60hz´´ ale když se podívám co jde do monitoru tak je to ,,800*600 85hz´´. to ale není můj monitor schopný zvládnout.hra se na chvíli zobrazí ale poté monitor zčerná a oběví se tato tabulka.koukal jsem se i do nastavení ale nikde sem frekvenční rozsah hry nenašel a klasický setup u hry není.můžete mi poradit předem děkuji Ivoš

  • Azimut

   Mám to, hrál jsem to, stojí to za ho***

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

dost dobra hra doporučuji