Act of War: Direct Action
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Real-time strategie
Kód produktu: 11314
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Příběh strategické hry, která je označována za geopolitický techno-thriller odehrávající se v blízké budoucnosti, vzniká ve spolupráci s Dalem Brownem, už po patnácté nejprodávanějším autorem New York Times a expertem na americkou armádu. Jeho tématem je jakési mezinárodní spiknutí, které má vést ke svržení současného světového řádu. Zabránit mu má elitní jednotka americké armády. Tato hra je v podstatě takovým realistickým nahlédnutím do konfliktů zítřka. Hráči by měli zažít napětí, být svědky mezinárodního intrikování a stát se součástí geopolitického vojenského konfliktu. V mnoha misích se budete muset spolehnout na podporu ze strany obyčejné americké armády, která bude vyzbrojena určitým kompromisem mezi standardními osvědčenými a experimentálními zbraněmi. Vašimi nepřáteli budou teroristé, žoldáci, různí partyzáni, apod. I ti budou vybaveni účinnými zbraněmi, zpravidla ne-americké výroby i některými experimentálními kousky. Akce se bude odehrávat všude po světě, od pouští Severní Afriky po Evropu, Spojené státy i Rusko. Co se týče hospodaření a zdrojů, nejdůležitější surovinou budou lidé. Hráč bude moci zajímat válečné zajatce, kteří pro něj budou znamenat přínos peněz. Na druhou stranu bude důležité udělat vše proto, aby nepřítel nezajal někoho z vašich. Zvlášť ne ty se spoustou zkušeností. V Act of War totiž budou jednotky nabývat zkušenosti. Dalšími zdroji v této hře jsou olej a banky (budovy, které můžete okupovat a držet).
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Ivan

   Asi se nedockame, neb datadisk podle informaci z netu nebude SevenM u nas vubec distribuovat

  • Jay

   Sakriš!
   to je blbý co tam sakra dělaj?už to může vyjít:))))
   sem to totiž viděl na předprodej na jiný ztránce 900kč tak sem myslel že už to budete mít, protože datum vydání je 24.3. 2006, už se na to moc těšim

  • Martin Schovanec

   Jay: SevenM, ktery tuto hur v CR vydava, bohuzel porad jeste neznaji prodejni cenu. Cekame tedy na ne az dodaji potrebne informace.

  • Jay

   To Martin Schovanec: A kdy u vás bude datadisk High Treason pro tuhle hru, už se moc těšim ale kde nic tu nic.Kdy dáte ho doprodeje?????

  • Loop

   Je to tutovečka!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Act of War: Direct Action!

Sledujte nás na instagramu