Air Conflicts
PC

(4x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Letadla
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11689
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Arkádový letecký simulátor Air Conflicts z období druhé světové války. V deseti nelineárních a historicky věrných kampaních se zúčastníte úctyhodného počtu 200 misí, které čítají bombardování, manévrování, střežení a ovládnutí vzdušného prostoru, výsadek parašutistů či dodávku zásob na bojiště. Zalétáte si ve dvanácti autenticky zpracovaných letounech tří armád (Royal Air Force, Luftwaffe a Red Army Air Force), mezi něž se řadí Spitfire, Mosquito, Avro Lancaster, He-111, Ju-47 Stuka, Me-Bf 109, Gloster Meteor, Gotha 229, IL4, IL2, Lavochkin 5 a Bisovat 5. Počítat můžete také s pokročilým systémem získávání odměn a medailí i třemi multiplayerovými módy až pro 8 hráčů na LAN.
  Zdroj popisku: Tiscali Games
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (12)

  • JAV

   zdravím všechny, co už lítají - když chci hru spustit, tak kromě nastavení všech parametrů můžu kliknout jen na "jazyk" - pak mi pc ohlásí chybu a hra nejde spustit. Instalační cd mám v mechanice - nevíte, jakou dělám chybu? Díky za info

  • spitfeir

   Může to být dobrá hra,ale po tom co jsem si jí zahrál a chtěl uložit,tak už mi tak dobrá nepřijde.Když si ji chci zahrát znovu tak jí musím pokaždé nově nainstalovat...

  • vonKrup

   Jestli tohle je hra za 700, tak to mi poser kýty.Na odreagování dobrý, ale ta cena?!!!

  • kontras

   koupil jsem si joystick trustrust 2500 predator a nejde me pridavat plyn u teto hry.Na kalibroval jsem ho ,vse funguje az na ten plyn.nevite nekdo co stim?

  • Jack_Dark

   Tak to rozhodně nejde porovnávat Šturmovik je simulátor a Air Conflicts je arkáda.

  • Flier

   Jak by ste porovnaly Il-2 Šturmovik:Zapomenuté bitvy(verze 1,0)s Air Conflicts? Co je lepší?

  • Cliff

   tak nejdřiv skusim dem jak to vypada doufám, že to bude dobrá zábava, zatim pro mně nejlepši l. simulator je Europan air war

  • Simax

   Příjemná hra, podle loga 3DVision sem zřejmě správně odhadl na tvůrce původní freewareovky Plane arcade, která měla velmi podobnou grafiku samozřejmě méně propracované detaily, létalo se pouze se Spitfirem, a jen pár misí, měla stejné ovládání a při své vysoké kvalitě měla pouhých 4,5 MB!!!

   Tato hra je hlavně hratelná, to co mě mrzí na MS flight simulatoru jsou desítky klávesových zkratek a bez joysticku téměř nehratelná hra. Zde jakékoliv složité ovládání odpadá, ovládání letadla pouze myší je účinné a dá se na něj rychle zvyknout. Není vhodné pro ty co touží po reálném SIMULÁTORU a do posledních detailů spracovaných letadlech. Grafika je na vysoké úrovni, příjemná hudba, celá hra je parádní odreagovačka arkádového stylu.

  • mrazikcomp

   no teda podle obrazku bych si to skoro spletl se sturmovikem :) koukam ze to bude licencovanej engine ?

  • Barakuda

   Jó,chtělo by to ještě datadisc,ať je toho více a větší možnosti.Jinak dobrý.Celá hra se dá zvládnout za 9 a půl hoďky.

  • UFO

   Celkový dojem ze hry je jednoznačný.Dobrá střílečka,ale jak se říká,za moc peněz málo muziky,na to jaké jsou u hry možnosti.

  • UFO

   Jsem zatím na začátku,takže se uvidí,jak dopadne celkový dojem ze hry,ale kdo se chce odreagovat tím,že si chce zastřílet na protivníka,nemá to chybu.Efektivní jsou souboje za šera a v noci.Uvítal bych,větší členitost terénu.Ovladatelnost letadel a orientace v terénu je udělaná perfektně(oproti hře Blazing Angels).Škoda jen,že můžete postupovat jen podle kampaně a není možnost vlastní plánování bitev,nebo misí.Ale jak říkám,jsem zatím na začátku....

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Cena je vyšší !, Ale, kdo tento žánr má rád neprohloupí. WW II

Slušná arkáda co na chvíli zabaví.

Nejedná se o špatnou hru, pokud jde o hratelnost, protože přestřelky baví pořád, ale nečekejte od toho příliš. Za takovouhle cenu však můžete mít i lepší hry.

Hra, která baví a nehraje si na simulátor - dobrý realistický simulátor poznáte tak, že nedokážete vyjet z hangáru :-)

Sledujte nás na instagramu