Anno 1701: The Sunken Dragon
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie, Středověk
 • Datadisk k úspěšné budovatelské strategii Anno 1701. Obsahuje novou kampaň s 11. vzrušujícími misemi. Příběh s několika nečekanými zvraty, plný intrik a mocenských bojů. Zbrusu nová kampaň nabízí 11 vzrušujících misí s příchutí exotického prostředí daleké Asie. Každá mise obsahuje nespočet vedlejších úkolů. Vydejte se za svým starým přítelem ve velmi tajemné záležitosti. Zažijte mnohá dobrodružství, při nichž potkáte staré i nové známé. Příběhu neschází několik nečekaných zvratů, je plný intrik a mocenských bojů. Herní doba 20 - 30 hodin čistého času podle úrovně vašich zkušeností. Čtyři nové postavy vytvořené s důrazem na jejich specifický charakter. Editor světa - určete rozložení ostrovů a jejich velikost, kde se nachází přírodní zdroje, podmínky pro dosažení vítězství... Editor světa obsahuje průvodce, který vám pomůže s každým krokem vytváření vašeho vlastního světa. Datadisk nabízí všechny klasické prvky série Anno - objevování, budování, obchodování, diplomacii i vojenská tažení. Datadisk je v češtině. Ke hraní je nutné vlastnit základní hru Anno 1701.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Hanz_knife

   nepřidali dohry konopí nebo alespoň více druhů lodí? To mi vadí na původní hře, oproti velké lodi v Anno 503 tu jsou jen malé hačaperky a navíc tu není konopí na výrobu oblečení a provazů.

  • Kovi

   PiKO: Mame z toho vsichni desnou radost, to mi ver. Uz to vypadalo, ze stihame prosinec, ale pak chlapci v Tagesu zahadnym zpusobem dali na master misto datadisku k Anno 1701 nejakou uplne jinou hru od jineho vydavatele. Proste narez. Hra je pritom prelozena od poloviny unora...

  • PiKO

   LoL tak uz je z toho jaro 2009 :) kdo nezazil asi neuveri :)) abysme tu nemeli drive Anno 1404 nez tenhle datac :))

  • metiu

   Lol já ten datadisk mám doma a hraju ho :D

  • Kovi

   V Hypermaxu prave nedelame nic, protoze to v jednom kuse lezi u vyvojaru...

  • Ariel

   prosinec 2008? zase odklad - co v tom Hypermaxu delaji? to je neskutecny

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Anno 1701: The Sunken Dragon!