Another War
PC

149
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Historické, Pseudo
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10118
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Another War je RPG hra odehrávající se v prostředí okupované Evropy za 2. světové války. Vtipná a humorná zápletka spojená s vyspělým systémem vývoje postav vám přinese mnoho dnů nerušené zábavy.
  Žoldák, muž žijící podle svých pravidel a dobrodruh, který byl zapleten do špinavé hry mezi světovými mocnostmi, se snaží zachránit svého přítele, jenž uvízl v nacistických osidlech. Děj hry začíná v zapomenuté francouzské vesničce, kde jedinou známkou nacistické okupace jsou vojáci Wehrmachtu v místním baru a sem tam nějaká ta německá hlídka, a končí uprostřed pekla obléhaného Leningradu, v němž hrdina nalézá jeden z nejtajnějších ruských a německých projektů.
  Na své si dozajista přijdou fanoušci her Fallout, Planescape: Torment, Diablo atd. Věková hranice 16 let a více má své opodstatnění, neboť starší hráči jistě ocení narážky na klasické filmy typu Dobyvatelé ztracené archy, Zachraňte vojína Ryana, Tucet špinavců a mnoha dalších. To jsou lákadla, která činí hru Another War jistě atraktivní i pro starší věkovou skupinu.
  Another War je renderována softwarem Maya 3.0. Pohled je použit izometrický a pozadí je vyplněno patřičnými detaily. Zvláštní pozornost byla věnována podrobnému zpracování uniforem, zbraní a dalších doplňků.
  Detailní prostředí je obohaceno škálou efektů, jako jsou exploze, kouř, plameny a přírodní jevy. Zároveň si budete moci vychutnat 3D zvuk v závislosti na aktuální pozici.Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • jerry9

   jsem na začátku, mám klíč a z vězení se nemohu dostat přes dveře,na ktere klikám pravým tlačítkem.

  • pavel

   Pořád jsem v první misy, všechny úkoly jsem splnil, ale nevím jak pokračovat dál do další mise. Pořád jenom zabíjím německé vojáky Mohl by mi někdo poradit! Díky

  • Sergei

   kluci navíte co dělat v rusku už mám Borise a mpomohl jsem rybářovy a teď nevím co dál. Ne ví náchodou někdo co tam mám dělat ?

  • KIWI

   Opravdu, souhlasím se všemi.

  • pipi

   tato hra je blbá nekupujte si ji.

  • gigo

   Strasne tazke

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce