Another World: 15th Anniversary Edition
PC

299
Nákupem získáte 3 kredity
Štítky: Sci-Fi
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  PC / PC hry / Arkády
  Předělávka 15 let starého akčního sci-fi klenotu, jehož hratelnost a obtížnost zůstává nezměněna, stejně jako příběh a jednotlivé levely, pouze grafická stránka hry se o něco málo zlepšila. Co je ale nejdůležitější, jde spustit na moderních počítačích. Hra začíná celkem netradičně. Do tmy zazáří světla automobilu a před vámi se objeví černé Ferrari GTO. To za skřípění pneumatik zastaví před jakýmsi betonovým komplexem, který vypadá asi jako nějaký betonový bunkr z našeho pohraničí. Když světla zhasnou, vyleze z Ferrari neznámá postava (váš hrdina) a za svitu měsíce zamíří přímo ke dveřím komplexu. Vpadne dovnitř, vleze do výtahu a než se stačíte vzpamatovat, už se stáváte svědky unikátního experimentu s urychlováním částic. V průběhu testování však do komplexu uhodí blesk a vlivem ohromného výboje dojde k nečekané události. Blesk pronikne až do tunelu urychlovače a z něj pak do řídící místnosti. Zasáhne ovládací pult i s vaším hrdinou a přenese ho do jiné dimenze, na úplně cizí planetu. Aby to nebylo málo, přistane v obrovské nádrži, kde se ho hned něco pokusí sežrat... Hra není rozdělena na jednotlivé levely, jak to bylo ve své době zvykem, ale je jakousi posloupností jednotlivých obrazovek, které musíte opakovat, pokud zemřete. Hra si také pamatuje, kde jste skončili a navíc má každá tato lokace svůj vlastní čtyřmístný kód. Nečekejte ale pouhé procházení chodeb nebo přeskakování propastí, téměř v každé obrazovce na vás čeká něco nového, od zabití tuhých protivníků (které také nelze vždy vyřešit prostým střílením), přes nejrůznější hledání spínačů a vyhýbání se smrtelným místům až po rychlý útěk před valící se vodou.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Nexmor

   Ale asi se na tom vydělat dá, koupit kód od starý hry a předělat ji. Kdyby takhle někdo předělal Little Big Adventure, asi bych neváhal a koupil si ji.

  • xgandalf

   To je fakt - navíc má pocit, že s trochou kumštu a DosBoxem jde hra spustit normálně jako původní verze. Ani nevím, pro koho vlastně je tenhle titul určenej - pro mladý hráče to není, neb to nemá mega-žúžo 3D grafiku na úrovni Crysis a starý harcovníci si něco takovýho nekoupěj, protože to už dávno projeli.

  • BoB

   Ta cena je dobrej fór za hru co se da dohrat za 30min

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Another World: 15th Anniversary Edition!