Aragami 2
SWITCH

799 849 Kč

Sleva platí do 31.12.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS, Stealth, Ninja, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51488
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 350 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Jste aragami – jeden z posledních elitních bojovníků vašeho klanu. Stejně jako ostatní trpíte nadpřirozenou nemocí, která je vám zároveň darem i prokletím – rozleptává totiž vaše tělo a pohlcuje vaši mysl, ale také vám umožňuje ovládat Stínovou esenci. Díky této mystické síle dokážete manipulovat se stíny, což vám pomáhá při plnění vašeho poslání – ochraně vašeho lidu. Společně s ostatními stínovými bojovníky se pravidelně vydáváte na nebezpečné mise v údolí Rashomon, abyste zajistili přežití své vesnice a osvobodili ostatní členy svého klanu, zotročené cizími útočníky.

  Aragami 2 je stealth akční hra z pohledu třetí osoby, ve které se proměníte v zabijáka schopného ovládat stíny. Přidejte se ke Stínovému klanu a bojujte proti invazní armádě, abyste ochránili svůj lid.


  SAMI NEBO V KOOPERACI

  Objevte plnohodnotnou kampaň pro jednoho i více hráčů a staňte se členem vražedného oddílu až tří spolupracujících bojovníků.

  Aragami 2 (SWITCH)
  RYCHLÁ STEALTH AKCE
  Obratně využívejte úkrytů a svých stínových schopností a postupujte nikým nespatřeni. Staňte se mistrem boje založeného na vašich speciálních schopnostech a za vysoké riziko získejte vysokou odměnu.

  Aragami 2 (SWITCH)
  STÍNOVÝ ZABIJÁK
  Vyrábějte si nové zbraně a brnění a vylepšujte svého elitního bojovníka pomocí více než dvou desítek rozmanitých schopností a stínových sil. Zachraňte svůj lid, porazte kletbu dřív, než s vámi skoncuje, a zjistěte, proč se aragami stali legendou.

  Aragami 2 (SWITCH)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Aragami 2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop