Ascension to the Throne
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Ascension to the Throne je klasická tahová strategie prezentovaná ve 3D, doplněná o celou řadu RPG prvků a realtime souboje. Hra je situovaná do originálního fantasy světa, kde hráč překonává mnoho překážek na cestě k vítězství. Nepřátelé se hráče snaží zastavit před ziskem síly a naplněním pomsty. Získáním nových přátel hráč dosáhne znovunabytí trůnu a stane se moudrým, odvážným a udatným králem. Hráči si zahrají v roli posledního potomka prastaré rodiny, která vládla Airathu po staletí. Časy se ale změnily a zrádní nepřátelé napadli hrad, vyvraždili jeho rodinu a porušili tím dohodu, ale jeho vůli se jim zničit nepodařilo. Hlavní hrdina odchází daleko za hranice země. Zůstal bez příbuzných, přátel, bez armády a peněz. Ztratil vše na co byl pyšný, ale stále žije a vybere si cestu odplaty... Hráči prozkoumají nový úchvatný svět, plný nepřátel a přátel. Rozdrtí hordu nepřátel a naleznou nové následovníky, aby získali titul a trůn nazpět. Kombinace real-time souboje a tahové strategie. Rozsáhlé taktické boje. Až 20 družin po 10 jednotkách. Hráči nejsou omezeni rozdělením na mise. Mohou se pohybovat v jakékoliv části hry a prozkoumávat ji. Hra tvoří celek a hráči mají volnou ruku ve výběru, kam se chtějí ve hře ubírat. Originální koncepce. Hrdina je hráč, a místo toho, aby obdržel pokyny a sledoval souboje z bezpečného místa, se jich sám účastní. Musíte ale pamatovat na to, že tak můžete snadněji přijít o svého hrdinu...
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Švejda

   Zajímalo by mě jestli někdy někdo v blízké budoucnosti udělá češtinu na tuto moc pěkně vypadající hru děkuji předem za odpověd.

  • lama

   tak mi to neprošlo :-(

  • lama

   to ms:aha,tak dík

  • Martin Schovanec

   lama: tak si tam tu svoji grafiku zadejte preci :) Viz. kliknuti na tu ikonku pod popiskem nebo rovnou zde: https://www.xzone.cz/hw-form.php

  • lama

   To ms:no já se jen bojim jestli mam na to dobrou grafiku-graf.karta se 128mb je dos širokej pojem,bojim se že hru koupim,nainstaluju a bude se to tak sekat že to bude nehratelný.

  • Martin Schovanec

   lama: co se mrknout na popisek s hrou a o odstavec nize mate pozadavky ... :)

  • lama

   Jak je to s hw náročností?pojede mi to na amd athelon 2400 ,1024mb ram , geforce 5200mb?

  • Venca

   Musim rict, ze po dlouhy dobe super inovativni hra. Prirovnal bych to trochu stylem k homam, ale chodite po svete v prvnim pohledu. Grafika neni zadna slava, zvuky taky ne, ale ma to super hratelnost. Pral bych si, aby nekdo udelal neco podobnyho a poradne. Muzu doporucit, za ty penize je to bezkonkurencni.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ascension to the Throne!