Battlefield 2042
PS5

(1x)
399 999 Kč

Sleva platí do 31.12.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 2 Kredity
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 37811
Hra také dostupná pro:  XSXXBOXPS4

Bonus k objednávce

 • Nový Battlefield s podtitulem 2042 nás zanese do nedaleké budoucnosti. Samozřejmostí je skvělý multiplayer, na který jsme v této sérii zvyklí a perfektní technické zpracování! Battlefield 2042 přinese svět na pokraji celosvětového konfliktu mezi USA a Ruskem. Hra při vydání nabídne 7 různých map pro až 128 hráčů. Těšit se můžete třeba na městskou mapu v Soulu nebo pouštní oblast zasazenou do Egypta. Důležitou roli bude pochopitelně hrát různorodé vojenské vybavení včetně vozidel a zbraní, které bude možné upravovat. Vývojáři dále lákají na nový systém specialistů.

  Battlefield 2042 (PS5)

  Vyžadováno připojení k internetu.


  SVĚT, KTERÝ PROMĚNILY NEPOKOJE

  V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.

  Battlefield 2042 (PS5)
  AŽ 128 HRÁČŮ SOUČASNĚ
  Vůbec poprvé v historii série Battlefield se může do totální války zapojit 128 hráčů najednou (pouze na XSX, PS5 a PC; Xbox One a PS4 budou mít limit 64 hráčů). Tento kolosální počet hráčů přináší zcela nové herní příležitosti a velkolepé „battlefieldovské“ momenty. Víc než kdykoli dřív můžete zažít intenzitu masivních bitev, v nichž se může stát cokoliv.

  Battlefield 2042 (PS5)
  ROZSÁHLÁ A DYNAMICKÁ PROSTŘEDÍ
  Intenzivněji prožijte velkolepou válku v obrovském měřítku na sedmi masivních mapách, které odráží novou filosofii designu. Každé bojiště má několik různých bojových zón zasazených do jednoho herního prostoru, a tento extra prostor s sebou přináší větší rozmanitost a významnější zapojení bojové techniky do hry – tanky mají víc prostoru k projetí, stíhačky mají víc vzdušného prostoru k manévrování. Na těchto mapách vás čekají neustále se měnící bojové podmínky a výzvy. Přizpůsobujte se za pochodu dynamickým událostem a katastrofám jako jsou písečné bouře v katarských pouštích, start rakety z vesmírného centra ve Francouzské Guyaně nebo tornáda ohrožující betonové džungle Jižní Koreje.

  Battlefield 2042 (PS5)
  PRVOTŘÍDNÍ ARZENÁL
  Popusťte uzdu své bojové kreativitě s širokou nabídkou nejmodernějších zbraní, vozidel, letounů, vrtulníků a nového vybavení inspirovaného blízkou budoucností roku 2042. Přivolejte Rangera, robotického psa určeného k boji, injekční pistolí oživte členy týmu na dálku, dostaňte se na nová místa pomocí lezeckých háků, oblečte si kombinézu s křídly, využijte průzkumný dron a mnoho dalšího.

  Battlefield 2042 (PS5)
  SPECIALISTÉ
  V novém systému specialistů si vyberte roli na bojišti a utvořte vlastnoručně sestavené týmy. Podobně jako čtyři třídy v Battlefieldu i specialisté mají jednu unikátní specializaci a vlastnost, ale zbytek lze kompletně přizpůsobit. Výběrem a vybavením specialisty se budete doplňovat s dalšími členy družstva a získáte schopnosti obstát v každé bojové situaci.

  Battlefield 2042 (PS5)
  NOVÉ SEZÓNY, NOVÝ OBSAH
  Vy a komunita budete ve hře Battlefield 2042 postupovat v rámci systému sezón, které budou do hry průběžně přinášet čerstvé novinky. Sezóny budou přinášet nová témata a s nimi i nový obsah jako jsou speciální vojáci, lokace, zbraně a vozidla. Ti, kdo se chtějí ve hře Battlefield 2042 vydat dále, si mohou zakoupit Year 1 Pass a zajistit si 4 nové specialisty, 4 Battle Passy a 3 velkolepé sady skinů („Blistered Earth “, „Tempest“ a „Cold Blood“).

  PORTAL
  Objevte nečekané bitvy a vstupte do bohatého světa série Battlefield na komunitní platformě, která vám umožňuje měnit pravidla války. V tomto kreativním otevřeném režimu máte k dispozici nekonečné možnosti úprav zbraní, vybavení, pravidel a dalších prvků. Připomeňte si sílu klasických herních momentů bs obsahem z her Battlefield 1942, Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2 nebo využijte moderní obsah ze světa Battlefieldu 2042 k objevování, vytváření a sdílení nových, neotřelých zážitků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (12)

  • Jiří

   Dobrý den, dárek nebude kromě Dlc?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Ales: Zdravím, v tomto díle není příběhová kampaň.

  • Ales

   Vidím dobře, že tam není kampaň? Děkuji

  • Daniel

   Dobrý den, měl bych dotaz, zda bude k předobjednávce steelbook? U jrc jsem ho totiž viděl.

   Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Cronos: Zdravím, kód vám dorazí včas na email + bude v uveden u objednávky v zákaznické sekci :)

  • Cronos

   Dobrý den , Jak můžu dostát kód do open bety když mám u vás předobjednavku?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Robin: Zdravím, v krabičce bude pouze tato běžná edice.

  • Robin

   Nevíte náhodou zdali bude někdy v budoucnu ke koupi i nějaká deluxe edice? Zatím je to pouze na Playstation Store.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Alík: Zdravím, je to jak píše Informer. PS4/XONE verze je lehce ořezaná pro starší generaci konzolí. U next-genu EA stanovila vyšší cenu.

  • Samuel

   Dobrý den, bude dostupná i jiná edice? děkuji

  • Informer

   Alík: Když ne z jiných (dalších) důvodů, tak možná proto, že verze pro PS4 má být nějakým způsobem omezená (osekaná). Např. Max. 64 hráčů. U PS5 jich může být nějakých 128.

  • Alík

   Proč je ps5 verze dražší?

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop