Battlefield 4 CZ
PC

(10x)
549
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 699 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Taktické
Hra také dostupná pro:  PCPS4XBOX 360XONE
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Battlefield 4 je akční hrou. V Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum. Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí. Poddejte se úžasně chaotické atmosféře všude zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen v Battlefieldu.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   OTAZKA: Neměl by tam být problém.

  • OTAZKA

   Zvladne to Lenovo Z50-75?

  • benkar

   @risha03 - je to raálné - zkus třeba zadat "The Fulton balloon".

  • wewe

   Gedwddsssd.

  • risha03

   Pamatujete na tu misi téměř na konci, na jejíž konci "naskočíte" do letadla? Pomocí jakéhosi balonu. Je to realné? Nevíte jak se to jmenuje pokud to je realné? Chtěl bych vidět nějaký videa z realu, ale jaksi nevím co bych měl zadat do vyhledávače. :)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Nechám to na vás. Kupujete si Battlefield kvůli multiplayeru a nevadí vám, že single tady nehraje ani třetí a možná ani čtvrté housle? Pak berte všemi deseti a přihoďte si k hodnocení ještě o dva bodíky více. Zajímá vás singleplayer a hru více hráčů máte v plánu jen ozkoušet? Strhněte si dva body a hledejte jinde.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Battlefield 4 nám nabízí spoustu možností jak se zabavit a ještě opravuje nejméně dvě velké chyby svého předchůdce a přináší Levolution, který dokáže úplně ovlivnit průběh bojů. Je zde sice několik nepříjemných chyb, ale hra za koupi stojí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (10)
Přidat hodnocení

Skvělá hra na odreágování, ale občas si můžete vytrhat pár vlasů a bouchnout si do stolu :D Singleplayer je slabší ale mě to rozhodně nevadí, protože multiplayer je jednoznačná volba. Takže, pokud hru chcete jako singleplayer, tak moc nedoporučuji.

Velké očekávání, výsledek rozporuplný. Jedná se v podstaně o lehký upgrade B3, který si, pokud nemáte velmi výkonný PC, neužijete naplno.

Rozhodně povedená hra není lepší než trojka ale pořád se jedná o solidní akci.

Určitě je dle mne lepší Bf3,BF4 není moje hra. Mnohem náročnější na komponenty ale v reálnosti ani v grafice se skoro nic nezměnilo

Hra je velice dobrá a doporučuji si ji zakoupit

Rozporuplné pokračování, rozhodně to mohlo být lepří.

Zobrazit všechna hodnocení