Battleground Europe: World War II Online
PC

299
Nákupem získáte 9 kreditů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12093
 • Válečný Online titul, jež vás zavede na válečné bojiště západní Evropy v rozmezí let 1939-1942 a nabízí možnost vzít do ruky zbraň a bojovat po boku desítek tisíc dalších hráčů v realistky působícím herním světě o rozloze 354.000 čtverečních mil vytvořeném dle dobových map, který je zaplněn 36.000 strategickými objekty jako jsou mosty, bunkry, samostatné budovy, továrny, ale nechybí ani celá města a vesnice. K dispozici je celá řada podle skutečnosti vytvořených ovladatelných vozidel a bojových prostředků včetně tanků, letadel, džípů, obrněných vozidel a nechybí ani lodě. Lze si zvolit jednu z několika rolí a na základě úspěchů v boji nadále budovat kariéru a postupovat na stále vyšší pozice, tím vylepšovat své vlastnosti a získávat nové schopnosti. To vše je poháněno enginem Unity 3D, který kromě obrovského herního světa nabízí i do značné míry reálný fyzikální model a model poškození. Ke hraní je nutné platit měsíční poplatky (15USD) kreditní kartou.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • clone9cz

   herni zanr trochu nesedi, jedna se o First-person Shooter Massively Multiplayer Online Game s prvky Role-playing Game a strategie ... strategii se hra stava az za hodne dlouhou dobu, kdy se uzivatel osvedci, hraje pouze za jednu z bojujicich stran a jeste ke vsemu slozi "dustojnicke" zkousky, ktere ho opravnuji k tomu, aby velel lidem, jenz je nemaji, tedy rozhodoval o tom, kde se bude utocit ... proste takova "FPSMMORPG strategie" (zatim tedy jedina hra sveho druhu)

   ... ale treba by to mohla byt i hra zavodni
   http://www.youtube.com/watch?v=VLwBtq_z7co
   :P

  • Martin02

   plati se mnesični poplatky?

  • Moorow

   cau to vase forum nefunguje nebo co protoze tam nejsou zadne topicy:-( jinak hledam jakoukoliv komunitu ( ceskou nebo slovenskou) k teto hre

  • czjezus

   Já to hraju s kamárady za AXIS, je to super.
   http://cspb.jinak.cz/forum
   Jsou možné i trialy na vyzkoušení, ne pořád ale občas jsou.

  • Pomerancak

   Todle bych hral hrozne rad bohuzel jako chudy studak si mesicni poplatky dovolit nemohu :(

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Battleground Europe: World War II Online!

Sledujte nás na instagramu