FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition
SWITCH

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické, Mechové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 52125
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 550 Kč

nebo

 620 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • FRONT MISSION 1st: Remake je moderní verze slavného taktického tahového RPG, které původně vyšlo v roce 1995 pro herní konzoli Super Famicom, a to pouze v Japonsku. Připojte se k nadnárodnímu společenství O.C.U. nebo jeho rivalovi U.C.S., vylepšujte svého wanzera, čiňte strategická rozhodnutí a využívejte svou palebnou sílu a okolní prostředí k tomu, abyste získali výhodu nad protivníkem.
  LIMITED EDITION OBSAHUJE
  - hru 
  - exkluzivní lentikulární obrázek
  - tištěnou uživatelskou příručku 
  - dvě litografie

  FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition (SWITCH)

  OBŘÍ MECHOVÉ

  V roce 2090 se při řešení světových konfliktů využívají obří válečné stroje zvané wanzerové. Ostrov Huffman Island – jediné místo, kde Oceania Cooperative Union (O.C.U.) a Unified Continental States (U.C.S.) sdílejí pozemní hranici – je proto velmi žhavým ohniskem jejich dlouhotrvajících sporů.

  FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition (SWITCH)
  PRŮZKUM, CO NEDOPADL DOBŘE
  Průzkumná četa O.C.U. vedená kapitánem Roydem Clivem dostane rozkaz prozkoumat muniční továrnu U.C.S. Během mise je četa přepadena nepřátelskými wanzery, což rozpoutá sled událostí, které zatáhnou celý ostrov do válečné vřavy.

  FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition (SWITCH)
  CO VÁS ČEKÁ?
  • Prožijte napínavé dobrodružství ve spletitém světě ovládaném geopolitikou a výběrem ze dvou odlišných příběhových kampaní si zvolte stranu.
  • Upravujte každou část svého wanzera – vylepšujte jeho palebnou sílu, obranné vlastnosti i rychlost a tím zvyšujte jeho bojovou efektivnost.
  • Vezměte v úvahu charakteristiku okolního prostředí, zformujte nejlepší možnou strategii a rychle získejte výhodu nad protivníkem.
  • Vychutnejte si moderní přepracovanou verzi s nádhernou grafikou a vylepšenými efekty nebo si hru zahrajte v její původní podobě, která je rovněž součástí tohoto remaku.

  FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu