FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition
SWITCH

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické, Mechové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 52125
 • FRONT MISSION 1st: Remake je moderní verze slavného taktického tahového RPG, které původně vyšlo v roce 1995 pro herní konzoli Super Famicom, a to pouze v Japonsku. Připojte se k nadnárodnímu společenství O.C.U. nebo jeho rivalovi U.C.S., vylepšujte svého wanzera, čiňte strategická rozhodnutí a využívejte svou palebnou sílu a okolní prostředí k tomu, abyste získali výhodu nad protivníkem.
  LIMITED EDITION OBSAHUJE
  - hru 
  - exkluzivní lentikulární obrázek
  - tištěnou uživatelskou příručku 
  - dvě litografie


  OBŘÍ MECHOVÉ

  V roce 2090 se při řešení světových konfliktů využívají obří válečné stroje zvané wanzerové. Ostrov Huffman Island – jediné místo, kde Oceania Cooperative Union (O.C.U.) a Unified Continental States (U.C.S.) sdílejí pozemní hranici – je proto velmi žhavým ohniskem jejich dlouhotrvajících sporů.

  FRONT MISSION 1st: Remake - Limited Edition
  PRŮZKUM, CO NEDOPADL DOBŘE
  Průzkumná četa O.C.U. vedená kapitánem Roydem Clivem dostane rozkaz prozkoumat muniční továrnu U.C.S. Během mise je četa přepadena nepřátelskými wanzery, což rozpoutá sled událostí, které zatáhnou celý ostrov do válečné vřavy.

  mechwarior
  CO VÁS ČEKÁ?
  • Prožijte napínavé dobrodružství ve spletitém světě ovládaném geopolitikou a výběrem ze dvou odlišných příběhových kampaní si zvolte stranu.
  • Upravujte každou část svého wanzera – vylepšujte jeho palebnou sílu, obranné vlastnosti i rychlost a tím zvyšujte jeho bojovou efektivnost.
  • Vezměte v úvahu charakteristiku okolního prostředí, zformujte nejlepší možnou strategii a rychle získejte výhodu nad protivníkem.
  • Vychutnejte si moderní přepracovanou verzi s nádhernou grafikou a vylepšenými efekty nebo si hru zahrajte v její původní podobě, která je rovněž součástí tohoto remaku.

  mechovské rpg
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Sledujte nás na instagramu