Binary Domain
PS3

(1x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Binary Domain je novým počinem od tvůrců série Yakuza. Jedná se o akční titul jenž nás zavede do Tokia roku 2080, kdy válka dostala zcela nový rozměr a novou definici. Lidstvo se snažilo o pokrok, ale dostalo jen zkázu. Svět je ve válce, v konfliktu mezi lidmi a roboty kdy roboti disponují vůlí a inteligencí srovnatelnou s tou lidskou. Hra má být revoluční v několika směrech. Prvním je určitě inteligence vůbec a u protivníků obzvláště. Budou se Vás snažit napadnout, obejít, popřípadě obětovat sebe sama pro dobro ostatních, záleží na tom, v jaké převaze budou a jaké prostředí bude kolem Vás. Hráč bude disponovat nejenom zbraněmi, ale také schopným týmem, kde si budete muset budovat důvěru Vašeho týmu. Rozhodovat budou činy a to doslova. Vítejte v roce 2080, vítejte v pochmurné budoucnosti!!
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pro mě zatím překvapení roku. Škoda jen že se SEGA vykašlala na propagaci ikdyž je těžké odhadnout jak by obstála vedle ME3 kterej je všude.

Mohlo by se vám líbit