Biomutant
PS4

1 599 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 48 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26974" ["cena"]=> string(4) "1599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "6" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 599 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  XBOXPC
 • Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete netradičního hrdiny. Tím je mýval, který prošel mutací a nyní se velice podobá člověku. Ostatně celý tento svět je obydlen zmutovanými zvířaty. Za hrou stojí zkušení vývojáři , kteří se podíleli na vývoji her jako Just Cause a Mad Max, sdružení pod hlavičkou nově vzniklého studia Experiment 101.

  SMRTELNÁ NÁKAZA
  Svět hry Biomutant je zasažen přírodní katastrofou a otrávený olej se dostal na povrch a znečistil Strom života, který svými pěti kořeny dává život celé planetě. Pro záchranu Stromu života je potřeba zbavit každý jeden kořen nákazy olejem a porazit monstra okupující jejich okolí. Celý svět je pak rozdělen na 6 kmenů, z nichž ale pouhá polovina si přeje zachránit Strom života a další 3 mají své vlastní plány. Díky propracovanému systému karmy si získáváte vliv u jednotlivých kmenů a ty vám pomáhají ve vašem dobrodružství. Hra je věrna žánru a tak si můžete upravit svého hrdinu k obrazu svému.

  Biomutant
  SOUBOJE NA JEDNIČKU
  Soubojový systém kombinuje boj nablízko se střelbou. Na výběr máte široké množství mečů a střelných zbraní, které můžete plynule měnit. Těšit se můžete na zvyšování levelu i vylepšování jednotlivých atributů, což vede k novým možnostem útoku.

  racoon
  MECHANICKÉ VYLEPŠENÍ
  Na svém hrdinovi pak ale můžete vyměnit také mechanické části těla, díky kterým získáte určitou výhodu nad konkrétními nepřáteli. Některé oblasti jsou pak dostupné jen s určitým biomechanickým vybavením a proto je potřeba dobře plánovat.

  mýval
   
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Quiet Keeper

   Výborně, snad mi PS5 dojde dřív než vyjde tenhle kousek na který se těším už od jara 2017 :-)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Masque: Sběratelka se stihla vyprodat, ale občas někdo svoji předobjednávku zruší. Dejte nám prosím vědět na xzone@xzone.cz že byste měl zájem a budeme vás informovat :)

  • Michal

   Steel bude?

  • Masque

   Ps4 collectorka už není?😯

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   DERO: Mělo by jít pouze o singleplayer RPG. O mulťáku zatím žádné zprávy :)

  • DERO

   Dobrý den,

   chci se zeptat byl oznámen nebo popřen Multiplayer?