Bionic Commando Rearmed
PC

(2x)
49
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "13881" ["cena"]=> string(2) "49" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 49 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Arkáda
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Po zakoupení hry si ji můžete stáhnout ČEŠTINU v zákaznické sekci v rubrice Aktualizace ke hrám. Jedná se o oficiální překlad.

  Útok zaměřený na samotné srdce Federálních států amerických přišel naprosto nečekaně. Imperiální vojska, vedená fašistickým generalissimem Killtem, vtrhla na území FSA a obsadila takřka všechny strategické pozice. Nejlepší agent FSA byl zajat a uvězněn na neznámém místě. Vysvobodit jej z imperiálních spárů a probít se nepřátelskými šiky je úkol, na který jen tak někdo nestačí. To nedokáže žádný řadový voják nebo tajný agent. FSA potřebuje pravého specialistu s neobvyklými schopnostmi. Potřebuje bionické komando.... Klasická arkáda nahlížená z boku, ovšem obohacená o nové možnosti, zbraně a nepřátele. Kompletně přepracovaná grafická a zvuková stránka hry. Množství úrovní, k jejichž zdolání se musíte naučit mistrovsky zacházet se svou bionickou paží. Bonusové mise nahlížené z ptačí perspektivy doprovázené klasickou hudbou z Bionic Commanda. Plněním speciálních úkolů si můžete odemknout bonusové prvky ve hře Bionic Commanda. Vychutnejte si kooperační mód pro dva hráče nebo vzájemné boje až čtyř lidí proti sobě. Hra je v češtině.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • ...

   na ceskych webech se to da sehnat o dost levneji, uvazujete take o sleve? tom. diky

  • Ničevo

   Má někdo tu češtinu ke stažení? V aktualizacích ji nemám. :(

  • Stryker

   To verim je to naprosta klasika kdo by neznal ze :)

  • Mambo

   Brilantna hra, za tuto cenu je to hriech nekupit, bavil som sa u toho daleko viac ako u dnesnych AAA titulov..

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

celkem zábavná plošinovka ktera zabaví.tesim se na nove bionic commando. hlavni hrdina spencer mi hodně sedí sem na neho zvedavý :-D

Nic mooc. I Duke Nukem: Manhatten Project z roku 2001 je lepší.