Bioshock 2 - Special Edition
X360

899
Nákupem získáte 9 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
 • První informace o hře mluví o únosu sedmileté dívenky ve fiktivním liscannorském zálivu města Clare. Ve tři čtvrtě na dvě ráno se do rybářského domu na pobřeží vloupal neznámý útočník a rozbil okno, což probudilo oba rodiče, a než stihli cokoliv udělat, následoval také výkřik jejich sedmileté dcery Maury. Její otec Eamon jen tak tak stihl seběhnout dolů, aby viděl útočníka pádit nezvyklou rychlostí, přestože ho logicky měla zpomalit váha unesené dívky, dodávají noviny. A byť Eamon vyběhl ven, aby útočníka pronásledoval, ve tmě jej brzy ztratil a ani si nestihl pořádně všimnout, jak vypadal: prý byl štíhlý, nadprůměrné výšky a z hlavy mu svítilo něco červeného, což místní policejní důstojník považuje za znak dělnické helmy. Záhadu pomáhá objasnit druhý dopis jakéhosi nadšeného sběratele všeho, co moře vyplaví na pláž: ten přikládá fotku Big Daddyho s vysvětlením, že mu tahle hračka připadala nápadně podobá tomu, co Eamon popsal coby únosce své dcery. Vedle toho je však celý text podtrhaný červenou tužkou, naznačující, že prošel rukama kohosi na okresní policejní stanici a byl označen za pouhý výplod fantazie. Hráčům prvního BioShocku ale netřeba připomínat, že Big Daddy a malé, sedmileté holčičky patřili mezi ústřední aktéry hry.
  Objednejte si u nás včas tuto hru a dostanete jako dárek originální figurku Little Sister - postavičky z hry. Nabídka platí jen do rozebrání zásob.

  Speciální silně limitovaná edice obsahuje navíc: 180g vinyl LP s BioShock orchestrální hudbou, to samé i na CD soundtracku, tři stylové postery na zeď z Rapture, obrázkový Art Book (164 stránek, vázaný). To vše v pěkné velké krabičce. Foto bonusů zde.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Luke

   Asi máte pravdu..:)

  • petem1

   kamil má pravdu,bioshock1 nabídla o něco méně(limitovka),byla skoupena a pak jste ji nesehnaly za živího boha,takže cena 2000 litry je víc než odpovídající,cena figurky "little sister" samostatně v obchodech nejde pod 400 kila.

  • Kamil

   Chyba, promiňte... postery sou "jenom" 3:).

  • Kamil

   Vůbec není dráhá !:). Za ty 2000 dostaneš velkou barevnou knížku, desku a CD se soundtrackem, 5 plakátů, postavičku little sister a vše zabaleno ve speciální krabici... Podle mě je to jedna z nejlepších her a zaslouží zakoupení určitě :). Já ji mám objednanou úž dávno a nemůžu se dočkat.

  • miky

   luke- není drahá. na to co tam všechno je, je to dobrá cena.

  • miky

   nádhera xzone..ale mě bioshock nebavil :-/

  • Luke

   Nádherná limitka.. škoda, že je tak drahá:(..

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bioshock 2 - Special Edition!