Jack Holmes: Master of Puppets
PS5

799
Doprava zdarma
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Hororové, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 60271
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 420 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Survival horor z pohledu první osoby, kde musíte dobře hospodařit s municí, prozkoumávat rozmanité scénáře a čelit nočním můrám, zatímco vyšetřujete hrůzné experimenty s dětmi, které jsou výsledkem mysli zmítané šílenstvím a ztrátou rodiny.

  ČELTE MNOHA HROZBÁM
  Udělejte vše pro to, abyste přežili! Budete čelit různým typům nepřátel s různými mechanismy a dokonce i bossům - utéct nebo schovat se je nemožné!
  Jack Holmes: Master of Puppets
  RŮZNORODÉ SCÉNÁŘE
  Temné a děsivé lokace - opuštěný dům, sklep, kde se provádějí pokusy na dětech, staré doly zamořené pavouky a dokonce i starý opuštěný zábavní park. Prozkoumejte každý kout a hledejte zdroje k přežití.
  Jack Holmes: Master of Puppets
  MÁTE DOST ODVAHY?
  Pouť, kde se můžete projet na atrakcích! Prozkoumej každou část parku s vlastní atmosférou a užij si všechny atrakce. Nebuďte však příliš sebevědomí, nebezpečí číhá za každým rohem
  Survival horror.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Jack Holmes: Master of Puppets? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce