Black Buccaneer
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové, TPS
 • Black Buccaneer vás vtáhne do tajemného světa pirátů a temných voodoo praktik. Děj hry se odehrává v Karibiku 16. století. Hlavním hrdinou příběhu je mladý námořník jménem Francis Blade. Jednou tohoto mladíka chytne na cestě do nového světa silná bouře, výsledkem čehož je, že se Blade ocitá vyvržen mořem na břehu jakéhosi ostrova. Nicméně, v písku na pláži Francis nachází amulet v podobě lebky. Díky němu nabývá magických sil obávaného Černého korzára. S pomocí těchto sil se může konečně dostat k legendárnímu pokladu. Ovšem nejdřív ho čeká strastiplná pouť vedoucí přes devět různých světů a nespočet smrtelných pastí. Vaše a Francisovo dobrodružství se rozprostře do 18 levelů zahrnujících nespočet rafinovaných hlavolam, stejně jako akční sekvence a souboje.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Ivan

   Gorne, radši zůstaň v krásném světě Gothicu:-) protože v NoR jsou piráti taky a 100 x lepší, než tady. Tady je dobrá, jen ta prsatice:-)

  • Gorn

   Hehe! První komentář? No to si nemůžu nechat ujít. No tak k věci: hra vypadá celkem dobře, ale mám strach jaká bude až ji budu hrát. Teda pokud si ji koupím. Pirátský prostředí je fajn, ale tady u toho váhám.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Jen jen další neúspěšný pokus o oživení her s pirátskou tématikou.
Ne, tak v tomhle už dál vážne nejedu.

'Muž přes palubu!!!'

Je to hra pre deti

Pirati jsou IN zrovna tet tak hura stim na trh ŠKODA mohli si stim vyhrat.