Blitzkrieg 2 Anthology
PC

(1x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
 • Jedná se o nástupce nejlepší strategie v reálném čase zasazené do období druhé světové války - Blitzkrieg. Vrátíte se v něm na stará známá bojiště. Opět se na straně dobře připraveného Německa vrhnete na nepřipravenou Evropu, abyste se po zbytek hry pokoušeli na druhé straně barikády tento postup zastavit. Čekají vás boje ve čtyřech kampaních za čtyři země – Třetí říši, Sovětský svaz, Velkou Británii a Spojené státy. Tato tažení začnou a skončí v srdci starého kontinentu, aby se mezi tím bitvy rozhořely v píscích Afriky i pacifických džunglích. Ve hře narazíte nově na hrdiny, kteří však budou v Blitzkriegu vycházet ze skutečnosti, takže jak ve svých řadách, tak za nepřátelskou linií najdete řadu zvučných jmen historie. Zmiňme třeba sovětského odstřelovače Vasilije Zajceva, německé tankové eso Michaela Wittmanna či agenta britské SOE (Special Operations Executive) Petera Churchilla, který vám dokáže přinést nejednu zajímavou informaci z druhé strany. Kromě slavných jednotlivců dostanete pod své velení i famózní skupiny. Autoři zmiňují staré virtuální harcovníky ze stoprvní americké výsadkové divize či britské Commandos. Celkem se ve hře nachází přes 270 typů techniky a na 60 druhů pěchoty. Nechybí žádné ze slavných strojů, ale stejně jako v jedničce se ke slovu dostanou i méně okoukaná vozidla (např. americký plamenometný tank M5 Satan či sovětský ginantický T-35), letadla (kromě těch obligátních to je i německý experimentální raketový Natter) a lodě. Právě plavidla hrají výrazně větší roli než v minulém dílu a těšit se můžete i na menší námořní bitvy.
  Anthology edice obsahuje jak základní hru Blitzkrieg 2, tak i rozšíření: Fall of the Reich a Liberation.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Martin Schovanec

   V teto edici cestina bohuzel neni.

  • KILLER

   Já bych měl dotaz na p. Schovance.
   Jak to vypadá s lokalizací. Blitzkrieg 2 byl v základní verzi s CZ dabingem (ve filmech) ten byl skvele udelanej + byly CZ titulky - všude.
   Díky za odpověď.

  • popo

   skvele. tak na tuhle edici jsem cekal... :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nejkomplexnější RTS z období 2. sv války. Máte na výběr mnoho jednotek a strategických možností. Konečně strategie u které musíte přemýšlet. Podle mě se jedná opravdu o nejlepší RTS. Jediné mínus je, že na nejjednodušší obtížnost se v některých misích pořádně zapotíte.