Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
XSX

999 1 299 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Real-time strategie, Age of Sigmar, RTS
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 58307
Hra také dostupná pro:  PS5
 • Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin je realtimová strategie zasazená do proslulého fantasy světa Warhammeru. Staňte se vojevůdcem jedné ze čtyř unikátních frakcí a v napínavých taktických bitvách se pokuste ovládnout divokou a brutální říši Ghur!
  OBSAH EDICE
  - hra Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
  - Hero Pack DLC, který přináší dva nové hrdiny do her pro více hráčů a režimu Dobývání - Yndrastu pro Bouřné eternály a Gobsprakka pro Orrukské kruleboyz.

  NAPÍNAVÁ PŘÍBĚHOVÁ KAMPAŇ O ZOUFALÉM BOJI O PŘEŽITÍ
  Prozkoumejte různé podoby války z pohledu spravedlivých šampionů i proradných vojevůdců, vtažených do zoufalého konfliktu pustošícího brutální říši. Bojujte o přežití a nadvládu v příběhové kampani se čtyřmi hlavními frakcemi, mezi kterými nechybí Bouřní eternálové, Orrukští kruleboyz nebo Noční běsové. Prožijte strhující příběh vytvořený ve spolupráci s Gavinem Thorpem, oceňovaným autorem románů a povídek ze světa Warhammeru.
  Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
  KOMPLEXNÍ HRA PRO VÍCE HRÁČŮ
  Postavte se vojevůdcům z celého světa napříč platformami v online režimech až pro čtyři hráče. Bojujte sami v zápasech jednoho proti jednomu nebo dvou proti dvěma s až třemi umělými protivníky nebo hrajte bok po boku s přítelem. Získávejte čest během volných her nebo podrobte svoje strategické dovednosti zkoušce ohněm v hodnocených kompetitivních střetech o trůn skutečného vládce Ghuru při nelítostných soubojích dvou hráčů snažících se vystoupat na vrchol soutěžního žebříčku.
  Warhammer Age of Sigmar hra
  PUSŤTE SE DO VĚČNÉHO DOBÝVÁNÍ
  Okuste nástrahy režimu Dobývání určeného pro jednoho hráče v procedurálně generované kampani, ve které budete čelit sérii nevypočitatelných bojových scénářů a map s nečekanými zvraty zcela měnícími podmínky boje. Sami se rozhodněte, jestli za konečným vítězstvím půjdete co nejkratší cestou, nebo jestli podstoupíte víc bitev ve snaze dosáhnout co nejvyššího skóre. Bez ohledu na vaše rozhodnutí nebudou žádné dvě kampaně v režimu Dobývání stejné!
  Realms of Ruin strategie
  NEKONEČNÁ KREATIVITA
  Dejte volný průchod své tvořivosti s pomocí revolučních kreativních nástrojů. Navrhujte vlastní bitevní mapy v editoru map s využitím stejných nástrojů, jaké při tvorbě herních map používali sami vývojáři. Buďte sví při dobývání světa a s pomocí systému pro úpravu vzhledu postav vybarvujte svoje jednotky podle vlastních představ barvami z kolekce Citadel od společnosti Games Workshop. V editoru scén zasazujte postavy a rekvizity do jedinečných situací, vytvářejte okouzlující diorámata a pak se o ně podělte s komunitou.
  Warhammer fantasy svět
  VÁLČENÍ PŘIPRAVENÉ PRO HERNÍ OVLADAČE
  Poznejte realtimovou strategii navrženou pro pohodlné hraní na konzolích. Díky rychlému výběru jednotek a snadnému plánování jejich tras i směrů útoků vám inovativní systém ovládání DirectStep umožní udílet přesné taktické pokyny i uprostřed té nejprudší bitevní vřavy!
  Age of Sigmar realtime strategie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat