BloodRayne 2
PS2

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Kód produktu: 10684
 • BloodRayne je dhampírka, která se zrodila z nepřirozeného spojení upíra a člověka. Rayne, jež je obdařena upíří silou, ale zároveň prokleta neuhasitelnou touhou po krvi a světloplachostí, čeká v této hře její dosud nejtěžší bitva. Když jsme roku 1935 viděli BloodRayne naposledy, připojila se k silám tajemného Brimstoneského Společenství, po jejímž boku se snažila překazit nacistické plány na ovládnutí světa. Její otec Kagan, vlivný nacistický kolaborant, zemřel při nehodě na sklonku války. Rayne, která tak byla ochuzena o možnost zabít Kagana sama, strávila posledních šedesát let pátráním po jeho mnohých potomcích a jejich likvidací. Ti se však spojili dohromady a vytvořili Kaganův kult, jehož cílem bylo oživit Kaganův sen o nadvládě upírů nad celým světem, kde by lidé byli pouhou lovnou zvěří pro krvežíznivé dravce. BoodRaynini podlí sourozenci vytvořili Rubáš, tajemnou látku, po jejímž vypuštění do vzduchu by přestaly být sluneční paprsky upírům nebezpečné a celý svět by se ponořil do všeobjímající noční můry. Mezi nic netušícím lidstvem a hrozivým upířím úsvitem teď stojí jen ona – BloodRayne.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Kurama

   hra na Pc existuje ja mam obe dve Bloodrayne 1 i 2 a obe mam na PC

  • Solun

   Verze pro PC je, měli jí i na Xzone, jinak jí maj ještě ve spoustě jiných obchodů, tak si do Seznamu nebo Jyxa do zboží zadej BloodRayne 2 a máš verzí pro PC hned dost:-).

  • fireballcze

   To vážně neexistuje verze pro PC? Ja ji hral.... Bylo to sice v herně, ale přece nemají žádnou speciální edici, nebo ano?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

BloodRayne 2 je docela hrdým nástupcem prvního dílu, ovšem s menším důrazem na atmosféru a naopak větším důrazem na efekt. Pro fanoušky je to povinnost, pro ostatní hráče určitě důvod k zamyšlení nad koupí...

Sledujte nás na instagramu