Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon
SWITCH

499 1 499 Kč

Sleva platí do 3.3.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 5 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Hororové, Pohádkové, Kreslené
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51729
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 220 Kč

nebo

 280 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Dlouho předtím, než se této adeptce temných umění začalo říkat Bayonetta, podnikla osudovou cestu do zakázaného Avalonského lesa. Po jejím boku byl Cheshire, její první démon, který ovládl Cerezinu plyšovou hračku. Hrajte za Cerezu i Cheshirea a pátrejte ve zrádném lese po síle, která by zachránila Cerezinu matku. Poznejte příběh Bayonetty, populární postavy stvořené v Platinum Games, v této exkluzivní akční izometrické adventuře pro Nintendo Switch.

  HÁDANKY A DÉMONI
  Každý dobrý příběh obsahuje lekci týmové spolupráce, ne? V tomto příběhu Cereza a Cheshire koordinují své úsilí v boji s vílami a při řešení hádanek. Pomocí levého ovladače Joy-Con pohybuj Cerezou a spoutávejte nepřátele její magií. Pravým ovladačem Joy-Con pohybujte Cheshire a sekejte nepřátele.

  Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon
  POHÁDKOVĚ KOUZELNÝ
  Avalonský les je stejně krásný jako nebezpečný. Každá nová oblast vypadá, jako by byla pečlivě ručně malovaná. Příběhové scény jsou vyprávěny prostřednictvím živě ilustrovaných stránek pohádkové knihy. Nezapomeňte se v tomto rozmarném světě zastavit a přivonět si k růžím, ale nezdržujte se příliš dlouho - les má chuť na ztracené čarodějnice.

  platinum games
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit
zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky