Broken Sword 1+2
PC

(4x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
Kód produktu: 11121
 • Neohrožení dobrodruzi George a Nico jsou tentokrát zapleteni do ještě záhadnějších eskapád plných zmatků a nesmrtelnosti v pokračování veleúspěšné hry Broken Sword. Ďábelská kouzla a surové násilí... to vše na ně čeká, když budou čelit nejzlověstnější hrozbě, s jakou se setkali. hrozivá temnota zatmění pohlcuje vše.. Náhodný objev drogového kartelu odkrývá tajemnou moc starodávné civilizace. Utrpení a děs, obětní rituály a krvavý masakr se skrývají za maskou mayského mystéria. Únos, ukradený poklad, astronomie a nemilosrdní drogoví baroni jsou tím posledním, čeho se dvojice odvážlivců obává, když božské síly ohrožují samu existenci lidstva! Odvahu, vychytralost a lstivost jsou základní rysy, které musíte mít, chcete-li úspěšně dokončit toto jedinečné dobrodružství, které vám pořádně zamotá hlavu a zrychlí tep.!

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Broken Sword 1+2 obsahuje první dva nejpopulárnější díly adventurní série Broken Sword.

  Broken Sword

  Mladý americký novinář se při svém prázdninovém pobytu dostává do víru událostí. Celá hra má silný historický náboj a hlavně nepřekonatelnou atmosféru. Nepochybně jedna z nejlepších adventure všech dob a navíc s českými titulky. Tuhle hru si rozhodně nenechte ujít!

  Broken Sword 2

  Neohrožení dobrodruzi George a Nico jsou tentokrát zapleteni do ještě záhadnějších eskapád plných zmatků a nesmrtelnosti v pokračování veleúspěšné hry Broken Sword. Ďábelská kouzla a surové násilí... to vše na ně čeká, když budou čelit nejzlověstnější hrozbě, s jakou se setkali. hrozivá temnota zatmění pohlcuje vše.. Náhodný objev drogového kartelu odkrývá tajemnou moc starodávné civilizace. Utrpení a děs, obětní rituály a krvavý masakr se skrývají za maskou mayského mystéria. Únos, ukradený poklad, astronomie a nemilosrdní drogoví baroni jsou tím posledním, čeho se dvojice odvážlivců obává, když božské síly ohrožují samu existenci lidstva! Odvahu, vychytralost a lstivost jsou základní rysy, které musíte mít, chcete-li úspěšně dokončit toto jedinečné dobrodružství, které vám pořádně zamotá hlavu a zrychlí tep.!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Hihi789

   Zajímalo by mě, proč jsou této kompilace obrázky ze třetího dílu.

  • Michal Hucik

   - Nepochybně jedna z nejlepších adventure všech dob a navíc s českými titulky. (Mam pocit, ze pred tydnem tu byla jeste navic informace o tom, ze titulky je mozno stahnout na www.cestiny.cz)

   To bohuzel neni pravda, protoze hra je distribuovana s emulatorem sculumvm a diky tomu do ni puvodni cestinu vubec nelze aplikovat :(

   Navic na obalu hry je nalepka s informaci, ze jsou tyto hry kompaktibilni s Win Vista, coz bohuzel neni az tak uplne pravda. Novy instaler, ktery je k temto hram prilozen nejde vubec v tomto prostredi spustit a je nutne spoustet instalaci primo z adresare hry.
   Dale pak sculumvm ma problem se spravnou lokalizaci adresaru ve Viste, takze nefunguje ani ukladani rozehranych pozic, coz by mozna jeste slo vyresit nejakym rezimem kompaktibility, nicmene po peripetiich s cestinou uz jsem byl dostatecne otraveny, abych to dale zkoumal.

   Pokud si tedy chcete tyto 2 pecky v dnesni dobe zahrat, tak bude nejlepe kdyz se vam podari je odnekud stahnout v jejich puvodni verzi s puvodnimi exe, nainstalovat si dosbox, ve kterem je bez problemu pocestite a spustite. Koupe tohoto DVD je bohuzel jen ztrata casu a penez :(

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Jedny z nejlepších adventur.

Obě hry mám zvlášť zakoupené s českými titulkami(každý díl na dvou CD),dobře se to hrálo,dvě hry z nejlepších zahraničních adventur. I třetí díl mě zaujál.

dobrá hra pro provětrání mozkových závitů při řešení situací ve hře

Velmi zdařilý je 1 díl ten 2 nic moc .
3 ten tu není navazuje částečně na 1díl . Je to velmi zajímavé.