Brothers in Arms TRILOGIE
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Taktické
 • Kusově omezená edice LEGENDY obsahuje všechny díly série v jednom za zvýhodněnou cenu: Brothers in Arms, Brothers in Arms: Earned In Blood a Brothers in Arms 3. Všechny v češtině.

  Hra vás opět zavede do těžkých bojů z prostředí druhé světové války, v tomto případě budete součástí operace Market Garden, v níž figurovaly jednotky výsadkářů, které měly ochránit důležité mosty v Holandsku, po kterých by se následně přepravily spojenecké tanky a zamířily do Německa. Nicméně proti téhle snaze stály nejlepší síly Třetí říše, takže se v kůži seržantů Bakera a Hartsocka pěkně zapotíte! Hra začíná vaším seskokem nad Eindhovenem a jelikož brzy poté Němci tohle město začnou bombardovat, budete pomáhat civilistům ocitnuvším se v centru dění (resp. bomb). Následně vás čeká dobývání a hájení určených výsep - jako strategických mostů, kde znovu půjde o mix akce (FPS) a nutné strategie při kooperaci s vaší jednotkou, jíž budete zadávat adekvátní povely. K dispozici protentokráte máte hned tří oddíly, s čímž souvisí širší spektrum možností, co podniknout, a to nejenom díky skutečnosti, že třetí oddíl bude mít v rukou ničivější zbraně, jako je třeba bazuka či minomet, nemluvě o možnosti přivolání leteckého útoku. V rámci nových manévrů a pohybových animací je pamatováno např. na patrolování, stealth aktivity či momenty zaslouženého odpočinku. S čímž souvisí i fantastické obličejové animace, potažmo emocionální reakce zúčastněných vojáků, což by mělo tuhle akci příjemně oživit.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • baker

   Izmalius-tak to nejsi sam,mam ten samej problem.

  • Izmalius

   Zdravím, mám problém s multiplayerem BIA HH. Nejde se mi připojit do žádné hry, Vždy to napíše chyba spojení. Vše mám v pořádku, firewall atd. U jiných her problémy nemám. Verze hry 1.0.0.

  • Vostoq

   Určitě ;-) Myslim že nebude vůbec, ale vůbec problém (osobně považuju za nejlepší díl Earned in Blood)

  • Izmalius

   K tomuhle mám jeden dotaz, fungují všechny hry bez problémů na WIN 7?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Brothers in Arms TRILOGIE!