Call of Duty: Modern Warfare 3 - DLC Collection 2
PC

(1x)
49
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • . Připravte se na 3 Multiplayerové a Survival Mode mapy. 2 mise Speciál Ops, 2 nové mapy Face Off a zcela nový prožitek z boje na blízko. Navštivte místa jako je Hamburg, Scoping the Mediterranean a mnoho dalšího. Hráči hladovějící po akci nyní dostanou pořádnou porci akce. Připravte se!!

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Jedná se o datadisk ke hře Call of Duty: Modern Warfare 3. Balení neobsahuje CD ale jen přístupový kód ke stažení DLC ze stránek výrobce.

  Přichází druhý stažitelný balíček pro hru Modern Warfare 3, TEAM UP. FACE OFF.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • M1R4

   Mám tu kolekci 2, jen nevím, jak to udělat, spíš jak stahnout:(( a Anglicky fakt neumím :D :(

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Jde-li o singelplayer a Special Ops, MW2 vřele doporučujeme. Kvůli multipleyeru však hodnocení razantně snižujeme. IWnet a ignorace tvůrců je prostě moc silné kafe i na nás. V době vydání bychom se rozmýšleli mezi osmičkovým a devítkovým hodnocením, ale v současné době si PC verze více než 7 prostě nezaslouží. Infinity Ward, pěkně jste to dopracovali…  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hackeři,za to se ale nemůže takoví jsou lidi,jinak,se mi to moc líbí,aspon je to nějaké osvěžení od starých map v originále,doporučuju koupit těm,co ho už ty mapy omrzily.