Call of Duty: Modern Warfare 3 - DLC Collection 3
PC

349
Nákupem získáte 14 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7442976" ["cena"]=> string(3) "572" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 572 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Díky již třetímu DLC do hry Call of Duty Modern Warfare 3 získáte 4 nové Speciál Ops mise a 3 FACE OFF mapy. Přichází nový způsob, jak hrát Call of Duty a to Speciál Ops chaos mód. Zažijte adrenalinové akce, najděte si vlastní cestu mapou a použijte ty nejlepší zbraně dneška!! Hra začíná právě teď!!
  Jedná se o datadisk ke hře Call of Duty: Modern Warfare 3. Balení neobsahuje CD ale jen přístupový kód ke stažení DLC ze stránek výrobce.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Jde-li o singelplayer a Special Ops, MW2 vřele doporučujeme. Kvůli multipleyeru však hodnocení razantně snižujeme. IWnet a ignorace tvůrců je prostě moc silné kafe i na nás. V době vydání bychom se rozmýšleli mezi osmičkovým a devítkovým hodnocením, ale v současné době si PC verze více než 7 prostě nezaslouží. Infinity Ward, pěkně jste to dopracovali…  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Modern Warfare 3 - DLC Collection 3!