Call of Duty: Modern Warfare 3 - DLC Collection 4
PC

349
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Díky již čtvrtým DLC do hry Call of Duty Modern Warfare 3 získáte 5 multiplayerových map, Mapy Vás zavedou do hor i na pláž posetou vraky a mnoho dalšího. Prozatím jsou další věci utajeny a zároveň se jedná o poslední DLC k této hře. Připravte se na nekonečné hodiny hraní v tom nejlepším prostředí, jaké je možné. DLC 4 přichází!!
  Jedná se o datadisk ke hře Call of Duty: Modern Warfare 3. Balení neobsahuje CD ale jen přístupový kód ke stažení DLC ze stránek výrobce.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Jde-li o singelplayer a Special Ops, MW2 vřele doporučujeme. Kvůli multipleyeru však hodnocení razantně snižujeme. IWnet a ignorace tvůrců je prostě moc silné kafe i na nás. V době vydání bychom se rozmýšleli mezi osmičkovým a devítkovým hodnocením, ale v současné době si PC verze více než 7 prostě nezaslouží. Infinity Ward, pěkně jste to dopracovali…  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Modern Warfare 3 - DLC Collection 4!