Castle Strike
PC

(4x)
49
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11000
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Castle Strike se odehrává ve středověké Evropě během stoleté války a nabízí příběh plný bitev, nečekaných přepadení, své místo zde má také podlá zrada, útoky na nepřátelská opevnění, vyhledávání a ničení loupežnických ležení a nechybí ani možnost budovat svůj hrad, či pevnost. Hra obsahuje tři hratelné strany - Angličany, Francouze, Němce. Každá má 18 vlastních unikátních jednotek včetně rytířů na koni i pěších, bojovníky s meči, kopím, sekerami, kušemi a primitivními střelnými zbraněmi. V rámci opevnění hradu pak bude možné ovládat, věže, katapulty, mortary, praky a další. Jakmile hráč má dosti prostředků může se pustit do budování vlastního hradu za pomoci předpřipravených návrhů, nebo zcela dle svých představ. K dispozici je samozřejmě několik druhů zdí, strážných věží, bran a uvnitř hradu pak je možné postavit jakoukoli z 25 budov. Dojde-li k obléhání hradu a vycvičená vojenská síla již nebude stačit, nabídne hra možnost přeměnit své civilní obyvatelstvo v málo účinnou, ale často rozhodující vojenskou sílu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Tomáš Pavlata

   Momentálně Vám nedokáži říci, je možné, že hra bude vykazovat nějakou chybu.

  • SukezJ

   Lze tato hra nainstalovat ve Windows 7?

  • Hagen von Rabenhorst

   proč do všeho pletete Wofko?
   je to cool hra

  • Losos

   Ví někdo jak sundat Sveu z hranice v misi v Paříži? dostal jsem se k ní, vystřílel v jejím okolí co se dalo, akorát ten inkvizitor pořád žije, ale nevím jak ji ukecat, aby slezla z hranice ani když kolem ní lítám se všema postavičkama co mi zbyly.

  • Petr

   tahle hra je úplně úžasná.
   Mám jí už rok a jsem teprve u poslední úrovně.Neni catle strike 2 ????napište prosím na e-mail.Dík

  • coky

   docela dobra hra ale co ta grfika tu bi meli trochu upravit ji to de:)

  • koko

   castle strike není kravina. je to super hra. ale nejlepší je hraní přes gamespy. přesto nechápu, proč nepřátelé mají ždycky věčí a vymakanější hrady.

  • Rad

   Jsem zklamaný, myš mi zatuhává a tím pádem je celá hra dosti blbě hratelná. Nejde mi rotace obrazu. Vždycky někdo něco hrozně přechválí, já to koupím a pak zjistím, že je normální shit.

  • Andrew

   Za penize hra nestoji jedine kdyby ta hra byla World of Warcraft.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Přesně ta třída hry, kterou jsme kdysi hodnotili Zlatou Hvězdou. Další zcela nečekaná strategická pecka s velmi vydatnou hratelností a zcela brilantním příběhem, který se podobá spíše RPG než realtimové strategii. Skvělé dílo, skvělé, musím jen zatleskat! (Převzato od LEVELU). To samé říkám i já!

Jedna z nejlepších strategii,co jsem kdy hrál,doporučuju!!!!

-dobrá středověká RTS

spise pro priznivce stredoveku,ale dobra zabava

Sledujte nás na instagramu