Celtic Kings
PC

149
Nákupem získáte 4 Kredity
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10329
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Keltští Králové (název v originálu Celtic Kings) je realtimová hra, která spojuje strategii, RPG a prvky adventury. Můžete hrát sami ve dvou režimech - Dobrodružství nebo scénář pro jednoho hráče. Samozřejmě, že je zde i Multiplayer, který potěší každého opravdového hráče. Vaši protivníci můžou být ovládáni počítačem s nastavitelným modelem chování nebo si na Internetu vyberte své spoluhráče do jedné z desítek map. Cvičíte a ovládáte mnoho jednotek, najímáte hrdiny a ti nachází různé kouzelné artefakty, které zlepšují jeho vlastnosti, vrací zdraví nebo způsobují škodu protivníkovi. Podrobujete si vesnice a tvrze, budujete armády, aby jste mohli vytáhnout proti nepříteli a dobýt jeho pevnost. V klasickém scénáři pro single player je tedy hra podobná jako u běžných realtimových strategií. V režimu Dobrodružství řídíte skupinu hrdinů a seznamujete se se světem Keltských králů jako zápasem mezi Caesarem a Vercingetorixem, náčelníkem Gálie. Ke které straně se přidáte? Zradíte vaše včerejší spojence? Budete pomáhat tajemným druidům kteří vás žádají o pomoc? Ovládejte pevnosti a rozkazujte velkým armádám, bojujte hluboko v týlu nepřátel a hledejte kouzelné předměty, které vám pomohou. Dělejte si přátele i nepřátele a zjistěte, kdo vlastně jste a ke komu se přidáte. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Miroslav Kaufmann

   je to slušná hra, ale pár chyb tam je.
   Jitka Čermáková: Kartágo? snad Galové, Kartágo je v Punských válkách.

  • Dendy

   docela husta masarna

  • Jack

   Myslim ze je to prijemna zmena od zabehnuteho systemu RTS velice kvalitni kousek a za ty prachy no nekup te to.

  • Larax

   Tato hra neni jako strategie obvikla..nestavej se tu zadny budovy apod. ale i tak se mi docela libila..ma velmi dobry pribeh, prumerny cesky dabing a solidni grafiku.Vrele doporucuji vyskouset a dohrat pribeh!!!

  • František Janíček

   Tu hlu vám DOPORUČUJU!!!protože je skvělá výborná grafárna zvuk dobrej a u toho dabingu bych řek že ty emoce tam ne musí být,ale špatný by to nebylo?!

  • Jaroslav Balcar

   No nekecej!

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg
casopislevel, ohrachalidech, hernicteni