SpellForce: Conquest of EO
XSX

749
Nákupem získáte 30 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57052
Hra také dostupná pro:  PS5
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 400 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • V této tahové strategické hře zasazené do fantaskního světa SpellForce se ujměte role svého mistra coby dědic jeho záhadné čarodějné věže.

  Studujte celou řadu kouzel, která můžete sesílat na krajinu kolem sebe, vyvolávejte fantaskní poskoky a cvičte silné válečníky, kteří se vydají do světa. Bojujte v rychlých, leč taktických tahových bitvách.

  PROZKOUMEJTE ŘÍŠI EO
  Přesvědčte silné hrdiny, aby se vaším jménem vydali na dobrodružství, hledali užitečné artefakty a přísady, anebo aby přinesli bohatství. Hledejte talentované učedníky, kteří rozšíří vaši říši, a dělníky, kteří pro vás budou získávat řadu surovin. Odhalte tajemství zděděná po svém mistrovi a pokračujte v jeho úkolu rozpoutat ultimátní zdroj magické moci – Allfire!
  SpellForce: Conquest of EO
  ČELTE SILNÝM SOKŮM
  Mezi ostatními mágy se najdou tací, kteří vašemu vzestupu k moci nepřejí. Budete muset čelit velkým armádám a ještě větším ambicím konkurenčních mágů. Dokážete přežít boj o nadvládu?
  SpellForce
  VYBÍREJTE MOUDŘE
  Staňte se nekromantem, který vytváří desítky silných nemrtvých, alchymistou, který vaří lektvary a výbušné flakóny do bitvy, anebo řemeslníkem, který vyrábí glyfy a magické předměty, kterými podporuje své vojáky. Zesilte díky více než 60 kouzlům a více než 100 různým jednotkám od mrzkých goblinů až po majestátní gryfy.
  Conquest of EO
  ZANECHTE SVOU STOPU
  Spřátelte se s městy, těžte suroviny a rozšiřujte svou říši. Naplňte svůj grimoár mystickými znalostmi a porážejte rivaly v boji o zdroje moci. Hledejte mystické artefakty a odhalujte dávno ukrytá tajemství Shapers anebo ovládejte mytické lokace a vstřebejte jejich sílu. Vylepšujte svou věž a rozšiřte ji díky novým místnostem a vylepšením od nekromantské krypty po mystickou křišťálovou komnatu.
  tahová strategická hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si SpellForce: Conquest of EO? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop