Championship Manager 2006
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Fotbal, Manažerské
 • Fanouškové série se mohou těšit na spoustu nových funkcí. Hra se honosí novým enginem zápasů, zv. Gameplan 3D enginem, díky němuž budete moci sledovat vámi naplánovaná utkání podobně, jako je sledujete v TV, ovšem s možností doladit taktiku , pozice hráčů nebo formace. Případně si můžete nechat vybrat pro shlédnutí pouze některé momenty přes funkci Highlight Filter. V Championship Manager 2006 budete mít ke svým hráčům blíže než kdy jindy. Když to bude potřeba, budete jim moci zvednout náladu nebo formu příslibem nějaké výhody. Ovšem stejně jako v životě, i zde se neobejdou nenaplněné sliby bez důsledků. V každém případě, díky novému přehledu hráčů budete moci sledovat formu i náladu každého z nich a podle toho se k nim chovat a plánovat utkání. Úplnou novinkou je možnost vidět statistiky výkonů kteréhokoliv hráče i mimo tým, který právě řídíte. Budete moci sledovat aktuální formu svých případných oponentů, abyste věděli, nač se připravit. Hra také zahrnuje přesné kondiční režimy sestavené Marvynem Dayem, prvním trenérem Charlton Athletic, a mnoho dalšího.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • ja

   vim kup si originalku:-)

  • manager

   Hm,tak co bych mohl říct k tý hře?Nic pozitivníhoho.Velkou zajímavostí je,že když si chci koupit jakéhokoli hráče,vedení mi nedovolí mu nabídnout alespon podobný plat,který si hráč přeje.Viditelně je hráč,kterého chci koupit,lepší než můj hráč,kterého byc právě chtěl nahradit.Ale vedení prostě nevěří.Takže je prostě skoro nemožný koupit hráč třeba z Anderlechtu do Fiorentiny.Do Palerma jsem třeba nedostal hráče z Dynama Bukurešt.Je to směšný,nechápu,co tim chtěli autoři dokázat.A Taky taktické schopnosti jsou na urovni kopyt houpacího koně.Doslova se uklikáte,když budete chtít přiřadit obráncům jednotlié ukoly.Pro celkový tým tam chybý dost věcí ( utok ze stran,mi tam dost chybí!!!).Nevidim nic,v čem by mohl být tenhle manažer lepší než FM 2006

  • Footballman

   Cau vsichni. Kdyz chci hru spustit, tak mi to tam pise neco o nejakem ochranem programu. Nevite, prosim Vas nekdo, co s tim??

  • Michal

   CAu, hele nepohl by mi nekdo poradit, jak to nainstalovat??

  • diego

   piki s kama ho mas???

  • piki

   ja uz ho mam je dost dobrej ale neprehlednej - uz ho mam asi tyden

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Championship Manager 2006!