Chaser
PC

649
Nákupem získáte 13 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10676
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Akční střílečka Chaser nás zavede na Zemi a Mars konce 21. století. Hlavní postavou je 32-letý John Chaser, kterému jeho život na špatné straně zákona přinesl řadu cenných zkušeností v oblasti boje a naučil jej kromě zachování ledového klidu při vypjatých situacích i ovládat celou řadu zbraní. Na začátku hry se Chaser náhle probouzí, aniž by si pamatoval, kdo je nebo co dělá na palubě vesmírné lodi HMS Majestic. Zde se také setkává se skupinou perfektně trénovaných zabijáků, kteří bez jakéhokoliv pozastavení nebo zábran plní úkoly svého zaměstnavatele, mocné společnosti Marscorp, v jejímž čele stojí ještě vlivnější osoba Samuela Longwooda. Ten založil Marscorp v roce 2044 a následně byl pod jejími křídly kolonizován celý Mars. Není proto divu, že člověk, který vtiskl rudé planetě podobu a zavedl pravidla, určuje i nyní běh událostí, a to nejen na Marsu. Ačkoliv je hra svým pojetím futuristická, neobjevují se zde hordy jiných ras nebo superinteligentní roboti. Stejně tak se i modely zbraní odvíjí od dnes známých a používaných kousků.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Duke

   Pro zájemce a fanoušky Chasera! Pokud si chcete zahrát moje přídavné Single Player levely, stáhnout si MapPack nebo se jen dozvědět něco o dalších chystaných projektech pro tuhle báječnou hru - neváhejte a navštivte moji stránku www.doommap.cz .

  • Martin Zobal

   Slevní se tahle hra někdy?

  • Pavel

   Chaser a nejnudnější 3D akce? Kdepak, jedná se naopak o nejlepší FPS z budoucnosti, jež byla vyrobena v bývalém Československu. Vím o jedný holce, tý se Chaser nelíbil, a byl pro ni "neakční chodičkou" Jenžě mě se právě řešení logických hádanek a hledání cesty dál, líbilo. A hlavně to byla perfektní střílečka kterou jsem celou dohrál, sice se v ní na několika místech respawnovali nepřátelé. Ale mise byly celkem rozmanité.

  • Patejl

   Zajímavé, nejnudnější 3D akce jakou jsem kdy hrál a prodává se za tolik! :)

  • Czeko

   KIWI mám taky CHASERA z Levelu č.119..Mám na to stejnou otázku..Fakt divný

  • KIWI

   Jen by mě zajímalo proč je tak drahá, když už byla jako příloha LEVELu. myslele jsem že tyto hry se zlevní.

  • xxxx

   celkem kvalitně spracovaná hra

  • Patejl

   Docela slušná grafika, ale jinak hrozná nuda. Jedna z mála doomovek co byla tak nezáživná, že jsem to dohrál sotva do poloviny.

  • kap.burlak

   na slovensku se chaser prodává za +-200 ale kdyz si objednate starsi cislo levelu tak to mate jeste levnejsi o nakou tu korunu na postovnym .

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows