Chessmaster 10th Edition
PC

399
Nákupem získáte 4 Kredity
Štítky: Logické, Šachy
Kód produktu: 11116
 • Stanete se šachovým velmistrem, nebo si jenom vylepšíte styl? S Chessmasterem se můžete zdokonalit, bez ohledu na úroveň vašich zkušeností. Zaručujeme vám, že se budete každopádně skvěle bavit. Hráči, kteří Chessmaster znají, si jistě všimnou všech vylepšení: snadné a přehledné rozhraní, úplně nový online modul Chessmaster Akademii, podle šachového mistra Joshe Waitzkin. Poprvé si můžete vyzkoušet nejkomplexnější šachový program, jaký kdo vytvořil. Jste-li začátečník, nebo turnajový mistr, s Chessmastrem 10. si určitě užijete největší zápas v historii.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Anonym

   koupím chessmaster 10 th edition sms na 603771 655

  • michal

   koupim chessmaster 10th edition. sms na : 721 773 374!!!

  • JPS18

   Klubovi hraci si sachove programy kupuju hlavne kvoli kvalitnej analyze partii, velkej databaze, pripadne dobrym cviceniam, na hranie maju zivych superov on-line a nazivo.

  • David

   Myslím, že chessmaster je "daleko" propracovanější než Fritz8.Mám doma oba, ale neříkám přímo že chessmaster 10 edice je silnější ale vyrovnaný.Na Fritzovi se mi nelíbí, že nelze nastavit obtížnost podle ela!Pokud nejste velmistr tak Fritze opravdu nedoporučuji. Fritz má 5 obtížností zatím co chessmaster 10 edice přes 100!Od ela(výkonnost)23 až po 2900 což je více než Kasparov nebo Schirov nebot´ ti mají 2850.Pokud jste klubový hráč nebo mistr samozřejmě i velmistr kupujte chessmastera!!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Chessmaster 10th Edition!

Sledujte nás na instagramu