Chop (PC DIGITAL)
DIGITAL

289
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1005457" ["cena"]=> string(3) "289" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 289 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace, Split Screen
Štítky: Bojové, Krvavé
 • Hledáte nejkrvavější hru pro Vaši domácí párty, která se neobejde bez výborné pizzy a vychlazeného piva?
  CHOP je hra, kde se krvavé zabíjení setkává s velmi rychlými pohyby. CHOP je skutečně přístupný ve svých mechanikách, nabízí skutečný strategický rozměr a hloubku hraní, která Vás postaví před zkoušku Vašich dovedností!
  Jeden zásah zabíjí, znovuoživení probíhá téměř okamžitě: CHOP Vám nabídne pocit, který je blízko k tomu, co můžete zažít v rychlém FPS, smíchaného s plošinovými tituly a vlivy od her jako Towerfall a Mortal Kombat.
  Hra je hratelná až pro čtyři hráče. Vyzvěte svého kamaráda v zápase jeden-na-jednoho nebo vstupte do arény. Můžete dokonce hrát dva na dva, nebo jeden proti třem, pokud na to máte odvahu.
  Chcete se vrátit do zlatého věku místních her pro více hráčů? Rozdrtit své přátele po hodinách strávených tréninkem, ve hře, která sází na Vaší dovednost a konkurenceschopnost? Tady to máte!
  Rush Out:
  Hra nabízí jedinečný twist s tímto režimem.
  Zde, bez ohledu na to, kolik hráčů zabijete.
  Vaším cílem je co nejrychleji vyrazit přes Váš portál.
  Nebojte se, musíte ještě zabíjet, protože je to jediný způsob, jak otevřít portál.
  Portál se uzavře, pokud zemřete, tím se dostanete pod velký tlak, pokud jde o útěk.
  Nezabývejte se zbytečnostmi, jenom někoho zabijte a vyhněte se!
  Hra až pro 4 hráče v místním multiplayeru Nádherné popravy, hloupé hrůzné grafiky vše zabalené ve stylu komické knihy. 4 hratelné postavy 4 speciální schopnosti Stejný hitbox a základní dovednosti = perfektní vyvažování 20 a více různých arén (při vydání hry) Náhodné bonusy na okořenění bitvy Mnoho možností jak přizpůsobit hru Hra je v současné době v beta verzi.
  POPIS OBSAHU PRO DOSPĚLÉ
  Vývojáři popsali obsah tohoto produktu jako:
  Tato hra může zahrnovat obsah nevhodný pro některé věkové kategorie nebo pro prohlížení v zaměstnání: Přemíra násilí nebo krve, Obecný obsah pro dospělé
   
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Chop (PC DIGITAL)!