Chronicles of a Vampire Hunter
PC

99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Hororové
 • Viktoriánská Anglie, 1888. Poté co jeho malého syna někdo brutálně zavraždil a jeho žena Emily znovu ožila jako upír, stal se James Farrington-Higgs stvořením temnoty. Nyní má za úkol zahnat na ústup síly zla a přitom zarputile prohledává uličky Londýna, aby našel svou upíří nevěstu. Během jeho pátrání začíná zjišťovat, že se stal svědkem velkého spiknutí a musí zachránit svou ženu předtím, než se, v katakombách starého kláštera, podaří zlým dokončit démonický rituál.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Jazz

   Soudě podle grafiky a dohledaných dokumentů myslím, že tato hra asi nemá valnou hodnotu. Žádné recenze, nic. Jen pár screenů, které dokazují, že atmosféra bude děsivá, ale asi jen proto, že se na to nebude nikdo chtít ani podívat :D. I Unreal vypadá lépe :). A za takové hříšné peníze... nevím, nevím :)

  • Evil Dead

   Zvlastni ale, ze o hre neni nikde nic blizsiho, cert vem starou grafiku ci engiene, jde o hratelnost a atmosferu - vi nekdo neco blizsiho?

  • Chrustyn

   Je to hodně starý. Je to FPS na Unreal enginu.

  • george

   souhlasím s Omegou. Nikde nemůžu najít bližší odkaz nebo screeny

  • Omega

   Co je to zac tahle hra?, nikde vubec zadna recenze nic, ted vcera jsem to objevil. Kdyby to bylo na urovni Nosferatu tak bych do toho sel.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Chronicles of a Vampire Hunter!