Civilization VI New Frontier Pass (PC) Klíč Steam
Digital

909
Nákupem získáte 9 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7956962
 • Tento obsah vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.


  Pokračujte v budování své nejúžasnější říše v Civilization VI - New Frontier Pass, který obsahuje osm nových civilizací a devět nových vůdců a také řadu rozmanitého herního obsahu včetně šesti nových herních režimů. New Frontier Pass, který přinese šest balíčků DLC ob měsíc od května 2020 do března 2021, obsahuje:


  Balíček #1: Maya & Gran Colombia Pack. Přidává dvě nové civilizace a vůdce, jeden nový herní režim*, nové městské státy, zdroje a přírodní divy světa. Vyjde v květnu 2020.
  Balíček #2: Ethiopia Pack. Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim**, jednu novou čtvrť a dvě nové budovy. Vyjde v červenci 2020.
  Balíček #3: Přidává dvě nové civilizace a vůdce, jeden nový herní režim**, nové divy světa a jednu novou mapu. Vyjde v září 2020.
  Balíček #4: Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim, nové městské státy a řadu nových Great People. Vyjde v listopadu 2020.
  Balíček #5: Přidává jednu novou civilizace a dva nové vůdce***, jeden nový herní režim, novou čtvrť a dvě nové budovy. Vyjde v lednu 2021.
  Balíček #6: Přidává jednu novou civilizaci a vůdce, jeden nový herní režim, nové divy světa a jednu novou mapu. Vyjde v březnu 2021.

  *Nový herní režim vyžaduje rozšíření Gathering Storm.
  **Nový herní režim vyžaduje rozšíření Rise and Fall nebo Gathering Storm.
  ***Nový vůdce vyžaduje rozšíření Rise and Fall.


  Herní režimy mohou obsahovat dodatečný obsah jako třeba nové jednotky, budovy či vylepšení a lze je vypnout či zapnout během nastavení hry, čímž se výrazně a dramaticky změní pravidla hry.


  Exkluzivní bonus: Balíčky s postavami Teddy Roosevelt a Catherine De Medici


  Dva z vůdců z Civilization VI se promění díky novému vzhledu a novým schopnostem, když vedete Ameriku a Francii! "Rough Rider Teddy" exceluje při dodržování míru na svém domovském kontinentu a "Magnificence Catherine" umí pomocí Luxuries okouzlit svět díky kultuře a turismu. Každý balíček s postavou obsahuje zcela nové pojetí oblíbeného vůdce s novým modelem vůdce a pozadím, novými herními bonusy a aktualizovanou agendou, která odráží změny ve vůdcově osobnosti. Balíčky s postavami jsou dostupné exkluzivně majitelům New Frontier Pass a budou doručeny s druhým přídavným balíčkem.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


  Tento obsah vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Civilization VI New Frontier Pass (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat