Code of Honor II
PC

(5x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Příběh točící se okolo teroristy obsazeného jaderného reaktoru na ostrově ve francouzské Guajaně. 9 různých misí, v nichž budete muset zjistit protivníkovu taktiku, abyste se znovu zmocnili kontroly nad jaderným reaktorem. Rozlišná prostředí včetně jeskynního labyrintu, věznice z 19. století, výzkumného střediska a dalších. Upravený engine JupiterFX s dynamickým nasvícením a lepšími efekty. Nový krycí systém s možností střelby naslepo. Průstřelné objekty, díky nimž budete moci dostat protivníka i za dřevěnou bednou a naopak si muset dávat pozor na to, aby vás nestihl podobný osud. Možnost upravit si vlastní zbraň a přepínat mezi klasickým módem a odstřelovačkou s hledáčkem. Dva zcela rozdílné konce.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Frolec

   pro recenzenta jmenem Repry: muzu te ujistit, ze jsem hral spoustu her top kvality (Crysis apod.), ale tuhle hru povazuji za zabavnou. Jestli jsem UFO, prosim...

  • ???

   Ještě bych to tak o 50Kč zlevnil a pak bych to možná koupil. :-)

  • reunion

   Tak jsem hrál demo a hlásím nekupovat!!!Děs a hrůza.Radši si kupte několik let starý Far cry.I ta grafika je tam lepší a hratelnost parádní.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Nechápu, jak někdo může napsat, že tento odpad je nejlepší hra. Asi nic jiného nikdy nehrál. Je to sice budget, ale hrozně špatný. U této hry hrozí hráčům trvalé následky na duševním zdraví. Každý rozumný člověk se tomuto braku vyhne velkým obloukem.

Zabavna strilecka, ktera me provedenim docela prekvapila, za slusnou cenu - ktera ovsem zase odpovida delce hry.

JE TO NEJLEPSI

Hra je krásná a propracováná, jenže mě zabavila na pouhé 2 a půl hodiny, což je sakra ubohé. Byl-li by příběh delší, hodnotil bych vyšším číslem

FUJ