Cold War
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: TPS, Taktické
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11611
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze jménem Matt Carter. Nejde o žádného Ramba, takže více úspěchů budete mít na poli plížení se, než v přímočaré akci. Přesto vám nikdo nebude bránit zvolit si vlastní způsob. Mělo by prý být možné hrou projít bez usmrcení jediného nepřítele, stejně jako se jí můžete prostřílet, i když s komplikacemi. Cold War je složena z 23 nelineárních misí (z každé situace povede několik cest), v jejichž rámci navštívíte výhradně a pouze skutečné lokace, jako Leninovo mausoleum, Černobyl (dokonce se zapletete do katastrofy, která ho postihla), ale také Ljubljanku (notoricky známé vězení KGB) nebo Kreml. Engine, na kterém je hra postavena, podporuje celou řadu moderních vymožeností a efektů, díky nimž mohli tvůrci vytvořit skutečně realistické prostředí. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • J.Bary

   Tak jsem si ji koupil a natěšeně nainstaloval a po restartu hry mě čekalo veliké překvapení. Windows nenaběhl a spustila se oprava systému, která stejně nic neopravila a musel jsem shodit celý systém!!! Pravděpodobně hra není optimalizována na 64-bitové systémy. (Windows7_x64)
   Proto pokud máte Vistu nebo W7 x64 tak od koupi této hry upustěte aby se vám nestalo to co mě... :o((

  • FB!m@n

   Já hru vyhrabav v Hypernově.Byla někde zastrčená tak sem ji vzal a příjemně mě překvapila i když to není Sam Fisher, ale není to špatné.Dost Got.

  • Hawk

   Hra je to dobrá ale čeština na te stránce není voe!

  • kalim

   ja vas kalim vy porad jenom kritizujete ta hra je opravdu božííííííííí a vubec mi nevadi ze je anglicky ti chytrejsi si stahnou cestinu na www.cestiny.cz

  • mr. X

   hra to neni nic moc a prodavat ji za takovy prachy je prinejmensim silenost.

  • Martin Schovanec

   Martin: hry od tohoto vydavatele dela v CR Hypermax, a ten ji nechysta, urcite ne do konce tohoto roku, to uz by to davno oznamil ve vydavatelskem planu.

  • Martin

   Budete prodávat i českou verzi,nebo jenom tuhle anglickou,někde jsem četl že česká verze by měla být k dispozici během listopadu.

  • Martin

   To snad není možný,tak už i česká hra stojí 1500.To je docela síla.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hra mě překvapila a velice bavila nebýt anglického dabingu u rusů tak by to byo ještě lepší.Ale pokud máte rádi steath akce rádi tak neváhejte i když se to Samu Fisherovi nevyvná je to Got!

Skvělá stealth akce s originálním systémem vyrábění nových přístrojů ala McGyver, kde sa vám bude hodit opravdu každý šroubek nebo hadr.

Cold war je zajímavá hlavně svým příběhem.

je to celkem dobrá hra nejvíce mě bavilo vyrábět různé věci třeba prak nebo omračovat rentgenovým fotoaparátem tato hra je celkem dobrá dávám 79%

docela dobrá hra na datum vydaní

Sledujte nás na instagramu