Confrontation
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie
 • Confrontation je hra symbolizující Rackham. Vstupte do vesmíru, mýtů a legend, kde bojovníci, kouzelníci a jiná fantastická stvoření vedou nekonečné boje o moc. Jedná se o real-time strategii s klasickými prvky, díky nimž je tato série populární v globálním měřítku. Hra se odehrává v originálním světě Aarklash, jenž je zahalen přicházející válkou. Skřeti, Vlkodlaci a jiná monstra bojují na život a na smrt a Vy jste to poslední, co tento svět dokáže spasit. Staňte se hrdinou, získejte uznání, získejte mír.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Dominik

   První RTS kde vidim vlkodlaky jako jednu z frakcí.Drsný.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nevěděl jsem co od Confrontation čekat moc se o ní nepsalo a absolutně jsem nevěděl co jsi to instaluji do počítače ale hra vypadala nadějněji než tituly tohoto žánru.Bohužel jsem tentokrát šlápl vedle,hra je zabugovaná,grafika dneska asi už neoslní a zamrzí také celkem nudné souboje.Hru trošku zvedají nepřátelé se kterými se v tomhle žánru hráči setkávají velmi zřídka a také potěší čeština,ale to je bohužel trošku málo.Confrontation vypadal celkem nadějně bohužel po pár minutách budete mít nutkání hru vypnout.Určitě hra měla navíc.