Constructor
PS4

599
Nákupem získáte 24 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26258" ["cena"]=> string(3) "599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "2" } }
 • 599 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Budovatelské, Mafiánské, Stavění města
 • - Pravidelný, každoměsíční dodatečný obsah ke stažení sloužící k vylepšování a rozšiřování herního zážitku například novými budovami, mapami, herními postavami a řadou dalších prvků.
  DÁREK K PŘEDOBJEDNÁVCE
  Deset dalších druhů domů! Navíc obdržíte i Steam klíč k původnímu Constructoru z roku 1997.

  Constructor

  Ve městě, kde nic není příliš, nemůžete vystoupat na vrchol bez pořádně ostrých loktů. Chcete-li se proměnit z bezvýznamného majitele laciných nemovitostí v nechutně bohatého realitního magnáta, nezbude vám než uzavírat pochybné dohody a uchylovat se ke špinavým praktikám všeho druhu. Váš cíl v Constructoru je přitom prostý – nadělat jmění, nahromadit moc a zanechat po sobě trvalý odkaz.



  BUDOVATELSKÁ STRATEGIE NARUBY
  Ujměte se role nadějného majitele stavební firmy a jakýmkoliv způsobem se vypořádejte s konkurencí, abyste vybudovali vzkvétající a prosperující město. To zahrnuje nejenom neutuchající výstavbu obytných domů a továren, ale také nutnost věnovat se nekonečnému přílivu stížností vašich nájemníků, jakož i potřebu dohlížet na celý zástup nežádoucích. Tuto „barvitou“ skupinku zdegenerovaných postav lze nicméně využít i proti konkurenci, a to vtipným a katastrofickým způsobem!

  Constructor

  ZATOPTE SVÝM KONKURENTŮM
  Používání těchto nežádoucích elementů je jedním z klíčových herních prvků. Ať už budete terorizovat cizí čtvrť svými hrdlořezy, pošlete skupinu hipíků demonstrovat před konkurenční továrnu, necháte pana Šikulu „opravit“ plyn a elektřinu u sousedů nebo se odhodláte zapojit do svého podnikání mafii, vždy budete mít k dispozici nespočet způsobů, jak svým konkurentům pomoct okázale selhat!

  Constructor

  HLAVNÍ PRVKY
  - Propracovaná výuka provázející hráče úvodem hry.

  - Zjednodušené uživatelské rozhraní usnadňuje ovládání a představuje dosud nejlepší systém pro ovládání strategických her na konzolích.

  - Hrajte až ve čtyřech hráčích online proti svým přátelům nebo sami proti umělé inteligenci.
  - Úžasná grafika a hromada nových prvků a budov!

  - Režim Projektant vám umožňuje navrhovat vlastní města s různými scénáři, která poté můžete sdílet s přáteli a v nichž se můžete postavit ostatním hráčům online.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Pete

   Dobry den, mame uz konec listopadu, nemate prosim nejake info ohledne konkretniho datumu, kdy bude hra konecne vydana v krabickove verzi na PS4? A pored plati bonus dalsich domu k predobjednavce?
   Dekuji

  • kokky

   Díky za info.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kokky: Krabicová verze vyjde zřejmě v listopadu v nějaké vylepšené edici. Autoři se rozhodli vydat krabičku až po velkém updatování hry.

  • kokky

   Pořád nic?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kokky: Bohužel stále ne, krabicová verze se pořád odkládá.

  • kokky

   Ještě to nevyšlo?

  • kokky

   Paráda, to jsem hrál na pc a strávil u ni desítky hodin. A rozumím tomu dobře, že k PS4 verzi dostanu i klíč na původní verzi na steam?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tomáš: Dle vydavatele vyjde hra v češtině na všechny platformy :)

  • Tomáš

   Zdravím, ty české titulky pro PS4 verzi jsou pravdou? Nebo je to chyba?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Constructor!