Crusader Kings II
PC

(1x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Real-time strategie, Grand Strategy
 • Evropa je ve zmatku. Pozemky jsou roztříštěné do drobných lén, císař bojuje s papežem, a Svatý otec prohlásí, že všem, kteří jdou osvobodit Svatou zemi, budou opuštěny jejich hříchy. Nyní je čas na to být důležitý. Rozšiřte své země a naplňte své pokladny, jmenuje vazaly, bitevní zrádce a zaveďte nové zákony, zatímco budete jednat se stovkami šlechticů. Vytvořte nejsilnější dynastii středověké Evropy! Sužovaný král tak bude mít vždy přátele, aby jej podpořili. Ale pozor, jak vládnete, v království může vzniknout problém, když se z věrného vazala stane hořký soupeř. Buďte připraveni zvýšit prestiž a poslouchejte, jak svět šeptá vaše jméno v úžasu.V Crusader Kings II budou hráči ovládat jedny z největších křesťanských dynastií na Západě, pokoušet dobýt celou Evropu a osvobodit Svatou zemi. Hra se zabývá jedním z nejdobrodužnějších období ve světové historii v zážitku mistrů velké strategie. Středověká Evropa ožívá v tomto epickém titulu plná bohaté strategie a taktické hloubky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • enzo

   Tak na stránkách Cenega se uvádí, že premiéra bude 1.6.2012. Jestli to nebude 2.6. na krámě, tak kupuju na Steamu. Rád bych si to ještě letos zahrál.
   Docela by mě zajímalo, v čem může být problém, když hra je vydaná a na lokalizaci to nevázne.

  • enzo

   Čeština je tady:
   http://forum.jajjun.com/viewtopic.php?f=43&t=6764

  • Odin

   Jak to bude s češtinou, je to velice obsáhlá hra a čeština by byly dost dobrá?

  • enzo

   Kliknu na Předobjednávka, zobrazí se nějaké informace, ale v zákaznické sekci nic nevidím. Tak nevím, mám to přeobjednáno nebo nemám?

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 9/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Je jen málo zábavných hardcore tahových strategií, které… chm. Je jen málo zábavných hardcore tahových strategií. Tečka.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Boží fak supr, kupte si tuto hru.