CSI : Dark Motives
PC

599
Nákupem získáte 18 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Detektivní
 • Hra navazuje na předchozí hru s názvem CSI: Crime Scene Investigation a je založena na známém detektivním seriálu televize CBS. Pro hráče zbožňující detektivky a navíc i first-person adventury je to příležitost, jak vyřešit se členy CSI týmu řadu kriminálních činů. Hra vyžadüje pevné nervy a inteligenci. Přeci jen zajištění místa činu, vyslýchání svědků a analýza důkazů není jen tak nějaká brnkačka. Hra obsahuje oproti své předchůdkyni vylepšení zahrnující hlubší zkoumání důkazů, větší interaktivitu v laboratoři a stupňovatelnou obtížnost. Těšit se můžete na pět nových případů. Hrdinové Dark Motives budou i tentokrát nadabováni herci z původního seriálu, podíváte se i na některé lokace, uslyšíte stejnou muziku a vůbec počítejte s velkou autenticitou. Hra vám také umožní nastavit si různé volby podle svého vkusu, takže si ji budete moci přispůsobit vlastním schopnostem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Maxxus

   Kromě tohodle dílu jsem dohrál všechny CSI skvělá serie adventůr!!!

  • :-D

   Ja bych řek že tydle všechny CSI jsou stary tak půl roku, kdybych chtěl tak sem je mohl mít všechny uš dlouho, ale ani sem nevěděl co to je tak sem to rači nestahoval, ale docela mně to štve jak k nám dochází všechno tak neuvěřitelně pozdě... :-(

  • David Gren

   vubec neni dobra je to blobost na druhou dej te vždicky zavede k pachateli at chceš nebo ne

  • IJK_Principle

   2 BoB: serial je gut, ale tadle hra je shit (co si tak pamatuju z Levelu)

  • BoB

   Serial mam rad ale vo hře nic nevym je to dobra pařba?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí CSI : Dark Motives!