Darksiders 2: The Deathinitive Edition BAZAR
PS4

399
Nákupem získáte 16 kreditů
array(1) { ["bazar"]=> array(7) { ["kod"]=> string(6) "119900" ["cena"]=> string(3) "399" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 399 KčSkladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
Hra také dostupná pro:  XONE
 • DEATHINITIVE EDICE OBSAHUJE
  - základní hru se všemi DLC rozšířeními
  - vylepšený engine s detailnějšími texturami, propracovanějšími stíny a nasvětlením
  - Full HD rozlišení a lépe vybalancovanou hratelnost

  Probuzen koncem světa se Smrt, nejobávanější ze čtyř jezdců Apokalypsy, vydává na cestu obnovit lidstvo a vykoupit jméno svého bratra z prvního dílu. Během cesty však Jezdec odhaluje, že jsou tu mnohem horší věci, než pouhá pozemská Apokalypsa. Starověká zášť totiž může ohrozit samotné Stvoření světa.

  Darksiders 2: The Deathinitive Edition

  HRAJTE ZA SMRT
  Staňte se tím nejobávanějším z legendárních čtyř jezdců Apokalypsy, který dokáže zničit celé světy. Utkejte se se silami Nebes i Pekla a ukažte kdo je tady pánem smrti.

  JE TO VAŠE SMRT
  Upravte si Smrťáka dle svých představ. Díky různým sadám zbraní, zbrojí a stromu schopností si každý může navrhnout Smrt jak se mu zlíbí.

  ZNOVUHRATELNOST
  Prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět aplňte tucty vedlejších úkolů. Smrt je mrštná a obratná postava schopná neuvěřitelných akrobatických kousků, které hráčům umožňují prozkoumávat svět jako nikdy předtím.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Darksiders 2: The Deathinitive Edition BAZAR!