Dead Space (Code in Box)
PC

1 399
Nákupem získáte 42 kreditů
Aktivace: EA appEA appDoporučený věk: Od 18 let
Štítky: Sci-Fi, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 50423
Hra také dostupná pro:  XSXPS5
 • Sci-fi hororová klasika Dead Space se vrací, kompletně přestavěná od základů tak, aby nabídla ještě hlubší a působivější zážitek. Tento remake přináší dechberoucí vizuální věrnost, napínavý atmosférický zvuk a vylepšení v oblasti hratelnosti, přičemž zůstává věrný strhující vizi původní hry.

  Isaac Clarke je obyčejný technik, který má za úkol provést opravy na obrovské těžařské lodi USG Ishimura. Velmi záhy však zjistí, že se stalo něco strašného. Posádka lodi byla vyvražděna a Isaacova milovaná partnerka Nicole se ztratila někde na palubě.

  Sám a vyzbrojen pouze svým nářadím a technickými dovednostmi se teď Isaac snaží najít Nicole, přičemž rozkrývá hrozivou záhadu ohledně toho, co se stalo na palubě Ishimury. Isaac je na lodi uvězněn s nepřátelskými stvůrami, nekromorfy, a musí bojovat o přežití – a to nejen se stále strašlivější hrůzou na palubě lodi, ale také s vlastní pomalu se vytrácející příčetností.
  Balení obsahuje pouze klíč ke stažení hry. Vyžaduje připojení k internetu.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  VRHNĚTE SE DO SCI-FI HORORU NOVÉ GENERACE
  Sci-fi hororová klasika se vrací kompletně přestavěná od základů s vylepšeným vizuálním zpracováním a atmosférickým 3D zvukem. Od děsivě detailních místností a pracovišť vyvražděné posádky po strašidelné atmosférické zvuky opuštěné kosmické lodi – bez ustání budete procházet úchvatným sci-fi prostředím plným nepředvídatelných a napjatých momentů.

  Dead Space (Code in Box)
  ROZPLEŤTE ZÁHADU NA PALUBĚ LODI USG ISHIMURA
  To, co pro inženýra Isaaca Clarka a posádku lodi USG Kellion začíná jako rutinní opravárenská mise, se rychle změní v bitvu o přežití, při které se začne ukazovat, co stojí za hrůzami na palubě. Sledujte hluboký příběh a odkrývejte temná tajemství za událostmi na palubě lodi USG Ishimura prostřednictvím posledních záznamů nešťastné posádky a těch pár přeživších, které dokážete najít.

  dead space remake
  POKUD CHCETE PŘEŽÍT BUDETE MUSET IMPROVIZOVAT
  Na palubě lodi USG Ishimura musíte čelit noční můře a strategicky ji rozsekat na kousky. Předělejte a vylepšete Isaacovo nářadí a najděte kreativní způsob, jak zneškodnit a rozsekat na kusy nepřátele, aby z nich nezbylo nic než hromada masa a kostí.

  ds remake
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Jenick

   Sice jen krabička, ale i tak si pro ni dojedu raději, než hru koupím v nějakém klientu. Cesta do x-zone na Vinohradech je prostě rituál který pokud to jde si neodpustím s každou hrou. Bohužel těch co mě opravdu baví a vycházejí v pevné verzi už moc do roka není...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Dead Space (Code in Box)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu