Deathloop - Deluxe Edition
PC

1 799
Nákupem získáte 36 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Štítky: FPS, Stealth, Rogue-like
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 35398
Hra také dostupná pro:  PS5
Vánoční nadílka
 • Nová hra Arkane Studios potěší nejednoho fanouška zajímavých světů, poctivého level designu a otevřené hratelnosti jakou nabízeli všechny díly populárního Dishonored, ale například také Prey z roku 2016. Tato akční hra z pohledu první osoby nás má zavést na ostrov Blackreef, a to do nekonečného souboje dvou ostřílených zabijáků Colta a Julianny. Prozkoumávejte neskutečná prostředí a pečlivě vytvořené levely v pohlcujícím zážitku z hratelnosti, jenž vám dovolí ke každé situaci přistoupit tak, jak chcete. Najděte a zabijte své cíle po celém ostrově v naději ukončit cyklus jednou provždy. A nezapomeňte; pokud se vám to napoprvé nepovede… zemřete. Znovu.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - základní hru Deathloop
  - digitální výběr ze soundtracku
  - digitální bonus Two Trinkets
  - digitální bonus v podobě vzhledu "Sharpshooter" Juilianna + .44 Karat Fourpounder
  - digitální bonus v podobě vzhledu "Party Crasher" Colt + Eat The Rich Tribunal

  PŘÍSTUP K SOUNDTRACKU A JEHO PŘEHRÁVÁNÍ VYŽADUJE NAFORMÁTOVANÉ ÚLOŽNÉ ZAŘÍZENÍ USB.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  PC / PC hry / Adventury  KLASICKÝ ARKANE
  Bojujte o přežití v divoké hře na lovce a kořist, nechte se plně vtáhnout do děje akcí z vlastního pohledu a využijte úžasný arzenál nadpřirozených schopností i brutálních zbraní. Vyberte si preferovaný herní styl, ať už jde o nepozorované plížení jednotlivými úrovněmi nebo střemhlavý útok s plnou parádou.

  Deathloop - Deluxe Edition
  SYMBIÓZA REŽIMŮ
  Prožijte hlavní příběh v roli Colta, pokus se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Vžít se však můžete rovněž do role Julianny a v kampani jiného hráče se ho pokoutně snažit zlikvidovat a nechat v časové smyčce navěky uvězněného. Možnosti hry více hráčů jsou dobrovolné a hráči si mohou vybrat, zda chtějí Juliannu ve své kampani nechat ovládat umělou inteligencí.

  e32019
  ZNALOST JE SÍLA
  Každá nová smyčka je příležitostí, jak se poučit z minulosti a náležitě se adaptovat. Hledání vodítek a odhalování nápověd je klíčem k likvidaci zadaných cílů dřív, než dojde k opakování celého dne. Odhalujte různé vztahy, učte se rozvrhy a dělejte vše, co vás přivede blíž nezbytnému poznání. Využívejte znalosti získané v předcházejících smyčkách a přicházejte se zcela novými strategiemi, které vás dovedou k cíli.

  arkane studios
  OSTROV BLACKREEF
  Okuste umělecky zpracovaný svět s rozvětvenými možnostmi hry, tak charakteristickými pro studio Arkane, a nechte se ve hře DEATHLOOP pohltit strhujícím retro-futuristickým prostředím inspirovaným 60. lety. Blackreef je stylová říše divů, avšak pro Colta je to hlavně vězení – svět ovládaný úpadkem, kde smrt nemá žádný význam a jediným úkolem trestanců je držet ho v zajetí a řádně se u toho bavit.

  dishonored
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tubok: Zdravím, balení se dvěma figurkami je bez hry, to je opravdu jen edice s dioramatem. Prodávala se pouze na Bethesda Gear obchodě.

  • Tubok

   Tu edici s těma dvěma figurkama mít nebudete?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Rostislav: Zdravím, zatím nám to nebylo upřesněno. Očekáváme ale, že aktivace bude na Bethesda Launcheru.

  • Rostislav

   Dobrý den aktivace je na steamu?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deathloop - Deluxe Edition!

Sledujte nás na instagramu