Desková hra DOOM CZ
MERCH

(1x)
1 899
Nákupem získáte 75 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Kategorie: 2-5 hráčů
Herní předměty: Desková hra
 • Stolní hra DOOM je taktická bojová hra pro dva až pět hráčů, inspirovaná nejnovějším dílem v sérii. Asymetrická hra proti sobě postaví hráče za pekelné démony až čtyři hráče v roli elitních mariňáků.
  STÁLE NOVÉ ZÁŽITKY
  Každý z mariňáků má jiné vybavení zbraní, brnění, schopnosti a počet životů. Každá mise vám nabídne unikátní mapu, specifická pravidla, různé předměty na sebrání a cíle jak pro démony, tak mariňáky.  TAKTICKÁ AKCE
  Ať už budete hrát za démonické vetřelce nebo neustále se respawnující mariňáky, budete muset pečlivě plánovat každý pohyb a používat speciální schopnosti k dosažení vítězství a naopak zabránění soupeři v tom samém.

  Doporučený věk: 15+
  Doba jedné hry: 120+ minut
  Počet hráčů: 2-5


  (videorecenze v angličtině)

  K dispozici máme i stolní hru DOOM v angličtině
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský

   Spicy: Termín posouváme tak, jak nám ho výrobce a dodavatel oznamují. Bohužel to nemáme šanci ovlivnit. Snad v září už opravdu bude.

  • Spicy

   Dobrý den,

   prosím Vás, chci se dotázat, kdy hra skutečně bude na kladě. Termín vydání se posouvá neustále od dubna roku 2017 a teď je to už po několikáté posunuté dokonce až na září.

  • drobení

   Je nová verze deskovky Doom s upravenými pravidli? Původní verze byla v menším počtu mariňáků nehratelná.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra není složitá na pochopení, krasně propracovaná, ale chtělo by to systém na odečítání životů u Invaders, pokladání životů vedle figurek, dělá hru trochu nepřehlednou a zavazí to. To stejné pamatovat si body pohybu ušlé/zbývající. Jinak mám ke hře pouze pozitiva a bral bych do budoucna nějaké DLC s dalšími misemi.